Avril VIP

Założyciel:
avril1512
avril1512 Miasto:
Złoczew
Zobacz profil
Avril VIP
Rodzaj muzyki:
Rock
Założenie grupy:
28 stycznia 2009
Ostatnia modyfikacja:
28 stycznia 2009

Różności o Av

Ciekawostki i nie tylko

 • avril1512

  avril1512

  Miasto: Złoczew

 • honeyy

  honeyy

  Miasto: Gliwice

  hej.mam na imie Natalia.. ;) Od paru lat śpiewam.. ;* Poprostu robie to,co kocham i mam zamiar dalej sie rozwijac wokalnie. ;* Wyrażcie swoje opinie na temat moich nagrań. nie sa one doskonałe ,lecz da sie cos wywniosokowac po glosie . Uczę się na własnych błędach wiec.. Dużą uwagę zwracam na negatywne komentarze,ponieważ to dzięki nim wiem nad czym muszę szczególnie popracować. Dzięki Wszystkim za komentarze i oceny. Pozdrawiam ;* oraz ; http://pinotv.pl/kanal/natalia-honorata-zajac :* zapraszam do glosowania ; http://www.nasza-miss.pl/view/3242 w krotce nowy repertuar.;)

 • cisza

  cisza

  Miasto:

 • Sanria

  Sanria

  Miasto: Warszawa/Kraków

  Sanria-A Teraz Singiel 2012 "A Teraz to pierwszy singiel promujący debiutancką płytę Dawida Marczaka pod tytułem "Inny". Płyta niebawem Producent PukMusic http://www.facebook.com/pukmusicofficial Oficjalny fanpages http://www.facebook.com/pages/Sanria/259712327415619 — w Warszawa. Wywiady ze Mna: WYWIADY ZE MNĄ Dla gazety New Light Times link http://www.nlt.media.pl/a,235,Nie_gwiazdorze__bo_mnie_na_to_nie_stac_.html Dla portalu Zinfo.pl http://www.zinfo.pl/artykuly/9307 Mój oficjalny Blog Zapraszam Wszystkich Serdecznie http://sanria.blogspot.com/

 • Paulina Szulc

  Paulina Szulc

  Miasto: wągrowiec

  Muzyka zaczęła mnie interesować gdy miałam 10 lat. Już od dziecka wiedziałam, co chcę robić w przyszłości. W 2006 roku zaczęłam uczyć się śpiewu w chórze w Szkole Muzycznej w Wągrowcu. w 2008 podjęłam naukę w tej szkole, ucząc się gry na gitarze. Pierwszą piosenkę 'Czarne uczucie' nagrałam z przyjacielem. Piosenka ta bardzo spodobała się moim znajomym, co było motywacją do dalszego działania! Zaczęłam więc pisać kolejne teksty, brałam gitarę i zaczynałam komponować. w 2011 roku podjęłam współpracę z radiem Cafefriends z siedzibą w Niemczech, które współpracuje z Sony Music w Niemczech i Dream Music w Polsce. Pracowałam z raperami i muzykami z Krakowa i okolic. Mam za sobą dużo występów w tym jeden w Niemczech. W 2011 roku miałam szansę wystąpienia w teledysku. Grałam supporty na koncertach min. z Grupą Operacyjną. W najbliższym czasie planuję nagrać solowe piosenki jak i piosenki z udziałem raperów z różnych miejsc w całej Polsce.

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post