BASSE TEAM

Założyciel:
Pablo
Pablo Miasto:
Wąpiersk / Jeleń / Lidzbark / Gródki
Zobacz profil
BASSE TEAM
Rodzaj muzyki:
DJ'e
Założenie grupy:
1 kwietnia 2010
Ostatnia modyfikacja:
8 kwietnia 2010

BASSE TEAM

Wszystko zaczęło się w styczniu 2010 roku. Pablo zaczął nieco poważniej myśleć o promocji i produkcji swoich numerów. Wtedy to na swojej drodze spotkał Hetnara (DJ Intoxicated), który postanowił zająć się promocją.
Muzyką zajmują się od 6 lat lecz dopiero od założenia grupy, działają jako BASSE TEAM.

 • Pablo

  Pablo

  Miasto: Wąpiersk / Jeleń / Lidzbark / Gródki

  Pablo jest to młody producent pochodzący z małej miejscowości Wąpiersk koło Lidzbarka na mazurach. W swojej dotychczasowej karierze miał okazję grać na radiu internetowym. Pablo swoją przygodę z muzyką traktuje poważnie, swoje sety prezentuje bardzo skromnie ale zachęcająco. Styl muzyczny, który preferuje to mieszanka wielu odmian muzyki House, poprzez Electro aż sporadycznie po minimal i z delikatnym elementami Trance. Podczas swoich numerów wydobywa z każdego utworu maksymalną dawkę emocji, którą dzieli się ze słuchaczami, często lubi mieszać style i potrafi się wpasować w jak zwykle wygórowane wymagania. Po 6 latach indywidualnej pracy połączył siły ze swoim przyjacielem - Dj Intoxicated i tak powstała ich grupa zwana BASSE TEAM. --------------------------------------------------- Kontakt: - pablo14dj@gmail.com; - gg 968843; Polecam również moje bardzo wygodne profile na których możecie znaleźć więcej o mnie i mojej twórczości: - http://pablo14dj.wrzuta.pl/ - http://lowimytalenty.pl/profil/djpablo/

 • Intoxicated

  Intoxicated

  Miasto: Lidzbark/Bryńsk

  Intoxicated to jeden z pionierów house. Jego twórczość jest całkowicie oryginalna, nie poddająca się żadnym schematom. Cały czas stara się odkrywać coś nowego a każde kolejne jego nagranie dołącza do klasyki muzyki elektronicznej. Na początku roku 2009, DJ Klass zainspirował go w światem muzyki tworzonej za pomocą syntezatorów. Gdy poznał jego nagrania zauważył, że ta muzyka przypomina jego pierwsze próby nagrań. Fascynację tą muzyką podzielił się z nim także szkolny przyjaciel - DJ Pablo, który już od dłuższego czasu eksperymentował z elektronicznymi dźwiękami... Kilkanaście solowych utworów skłoniło go do połączenia sił z kolegą i tak na początku roku 2010 razem z Dj Pablo założyli grupe ,,Basse Team".

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post