CLASH THE CITY!

Założyciel:
Clash The City
Clash The City Miasto:
Gdańsk Gdynia Sopot
Zobacz profil
CLASH THE CITY!
Rodzaj muzyki:
Elektroniczna
Założenie grupy:
31 marca 2009
Ostatnia modyfikacja:
31 marca 2009

Electroclash in 3city | clashthecity.pl

CTC to zupełnie nowy twór na trójmiejskiej scenie clubbingowej. Dopiero się rozkręcamy więc przyda się każda para rąk do pomocy. Napisz na: kontakt@clashthecity.pl jeśli chciałbyś się w jakikolwiek przyczynić do rozwoju naszego projektu.

Z nieposkromioną przyjemnością nawiążemy wspólpracę z DJami czującymi nasze klimaty. Więcej informacji drogą m@ilową: kontakt@clashthecity.pl.

Więcej informacji na:
clashthecity.pl
myspace.com/clashthecity

  • Clash The City

    Clash The City

    Miasto: Gdańsk Gdynia Sopot

    Clash The City! to niezależny kolektyw powstały w marcu tego roku, mający na celu szerzenie electroclashowych klimatów w trójmieście. Ideą CTC jest organizowanie cyklicznych, electroclashowych imprez w sopockich klubach. Mamy nadzieję, że pierwsza odsłona ruszy pewnej pięknej nocy na początku tegorocznego sezonu letniego. CTC to zupełnie nowy twór na trójmiejskiej scenie clubbingowej. Dopiero się rozkręcamy więc przyda się każda para rąk do pomocy. Napisz na: kontakt@clashthecity.pl jeśli chciałbyś się w jakikolwiek przyczynić do rozwoju naszego projektu. Z nieposkromioną przyjemnością nawiążemy wspólpracę z DJami czującymi nasze klimaty. Więcej informacji drogą m@ilową: kontakt@clashthecity.pl Więcej informacji na: clashthecity.pl myspace.com/clashthecity

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post