Dj`s

Założyciel:
dj-fisz
dj-fisz Miasto:
Osowa Sień
Zobacz profil
Dj`s
Rodzaj muzyki:
DJ'e
Założenie grupy:
14 października 2008
Ostatnia modyfikacja:
14 października 2008

grupa dla dj i ich fanów

grupa dla ludzi którzy są dj`ami...wszyscy mile widziani ;)

 • dj-fisz

  dj-fisz

  Miasto: Osowa Sień

  jestem początkującym dj`em...bardzo lubie słuchać setów z Heaven Leszno i XDemona z Leszna

 • Brandoń_69

  Brandoń_69

  Miasto: Cały kraj

 • DjMazi

  DjMazi

  Miasto: Inowrocław

  Witam! Mam na imię Marcin i mam 17 lat. Jestem jeszcze niezbyt doświadczonym muzykiem ale stale nad tym pracuje, na swoim koncie narazie mam 11 utworów z nieofcjalnej płyty "Incoming"oraz kilka setów z muzyką techno. Dj'ką i muzyką techno/trance/dance zainteresowałem sie w wieku 14 lat i mam tak do dziś... W wolnych chwilach robię też bity hip-hopowe.

 • DJanka

  DJanka

  Miasto: Jaworzno

  Zapraszam do odsłuchania moich nut gdzie dominuje muzyka elektroniczna. Nuty te są tworzone za pomocą programów komputerowych. Może ta metoda nie jest czysto profesjonalna ale chcę przedstawić moje pomysły na muzykę. Polecam w szczególności najnowszy utwór "Flet!". Pozdrawiam!

 • marakuja89

  marakuja89

  Miasto: Koszalin

  Trafiłam tutaj przypadkiem :)

 • The Drummakers

  The Drummakers

  Miasto: Bydgoszcz , Wysoka (wielkopolskie)

  Data powstania: sierpień 1996. Skład zespołu: DJ T & DJ Mako :) Muzykowaliśmy na Atari, Commodore C64 (Drummaker 2, Hardtrack Composer), Amidze (Protracker), w końcu na PC (Fasttracker II, SkaleTracker a ostatnimi czasy także ACID Xpress 7.0/ACID Music Studio). Naszym instrumentem i studiem nagrań jednocześnie jest komputer i sample. Utworki trudno sklasyfikować. Trochę w nich syntezatora, dużo technicznych i tanecznych rytmów, troche rocka i tzw. ambientu. Wbrew pozorom składanie nutek traktujemy wyłacznie jako zabawę i miłe spędzanie wolnego czasu. Życzymy miłego odbioru i niech moc będzie z wami :) KONTAKT : makotds@wp.pl jjedrzej1@wp.pl

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post
post Nefti 1 Piątek, 26 czerwca 2009 (13:45)