Electro Dance

Założyciel:
Łukasz Gromadzki
Łukasz Gromadzki Miasto:
Cały świat
Zobacz profil
Electro Dance
Rodzaj muzyki:
Techno
Założenie grupy:
27 kwietnia 2009
Ostatnia modyfikacja:
27 kwietnia 2009

Electro Dance

Najlepsze Klimaty Klubowe

 • Łukasz Gromadzki

  Łukasz Gromadzki

  Miasto: Cały świat

  Łukasz Gromadzki ‘’Dj Dżigit’’ Znają Mnie Też Jako Wujek Dzigit.Jestem Disco Jockeyem grającym Głównie muzykę Elecrto /Hause , Energy . . Od urodzenia miałem styczność z muzyką (12lat), lecz prawdziwe rozwinięcie skrzydeł w karierze muzycznej dał mi wyjazd do USA .Tam zdobyłem 2-a certyfikaty D.J. oraz kupiłem swój 2 sprzęt Dj-ski. Grałem na sprzęcie :Gemini ,numark ,pioneer , denon . Aktualnie gram na Stantonach CDJ C-314 i Gramofonach NUMARK’a. Stwożyłem kilkanaście setów komercyjnych i electro haus oraz kilkunastu remxsów electro i electro hause . Co więcej musicie posłuchać i sami ocenić resztę . ;P-ozdro.

 • WenDeve

  WenDeve

  Miasto: Zabrze

  GG-13484629 Bo muzyka niewyobrażalnie piękna i zachwycająca towarzyszka człowieka. Otaczając go swym cudownym brzmieniem i niewiarygodnie przejmującym dźwiękiem, potrafi oszołomić, zahipnotyzować, pozbawić samokontroli, porazić magiczną siłą i sprawić, że czas, który nieubłaganie odmierza godziny istnienia – zatrzyma się w biegu, a człowiek błogo oderwie się od ziemskiej rzeczywistości. Swą mocą tak potężną, jest w stanie uleczyć ciało, a nawet duszę, wybawić z cierpień, ukoić ból, pocieszyć, sięgnąć w głębię uczuć i wyłuskać odrobinę energii, dzięki której wróci chęć życia. Bo: „muzyka przemawia bezpośrednio do serca” 1 . Wnika w ludzką duszę. Trafia w uczucia. Spełnia pragnienia. Wzbudza emocje i wzbogaca pełen nieokreślonych stanów świat wewnętrzny człowieka. Jest wartością. Człowiek chcąc się nią nacieszyć, musi stać się wrażliwym na jej piękno. Chcąc ją wchłonąć w siebie, musi posiadać wyobraźnię, a chcąc pojąć i uczestniczyć we wszystkim, czym jest, musi uwierzyć w jej logikę, w harmonię treści i formy.

 • Kostek

  Kostek

  Miasto: Warszawa

 • Filip

  Filip

  Miasto: Śrem

 • DJ Paxel

  DJ Paxel

  Miasto: Kozienice

  nadzwyczajnie skromny :D

 • MrJoker

  MrJoker

  Miasto: Pszczyna

  ==Zwykły chłopak z niezwykłą muzyką== Jestem chętny do współpracy Electro-House`owej, a także robię podkłady Hip-Hop`owe. GG: 23644063 Aqq: mrjoker90@aqq.eu

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post