Energy 2000

Założyciel:
zirross
zirross Miasto:
Bytom
Zobacz profil
Energy 2000
Rodzaj muzyki:
Techno
Założenie grupy:
17 listopada 2007
Ostatnia modyfikacja:

Energy 2000

Energy 2000

 • zirross

  zirross

  Miasto: Bytom

 • LadyQuatro

  LadyQuatro

  Miasto:

  zapraszam na GG: 7989486 ;)

 • DJ VtX

  DJ VtX

  Miasto: Warszawa

  Witam Zajmuję się djką. Siedzę w tym od pół roku. Wcześniej zajmowałem się produkcją muzyczną - jednak djka bardziej mnie pociąga, aczkolwiek nie wykluczone, że w przyszłości połączę te dwa zainteresowania ;) Postaram się co jakiś czas wrzucać jakiś krótki mix, co by się przyjemnie słuchało. Siedzę w klimatach housowo latynowskich, drum and bass, trance oraz progressive. To moje ukochane gatunki i ich się trzymam - co nie znaczy, że resztę odstawiam na bok. Po prostu priorytetem są dla mnie wymienione powyżej. Pozdrawiam serdecznie wszystkich umuzykalnionych i zapraszam do słuchania kawałków oraz oglądania krótkich mixów - mam nadzieję, że przypadną do gustu. Yo! Minimixy: Trance minisession's: Part 1 - http://www.youtube.com/watch?v=xQJJ_GLLPoU Part 2 - http://www.youtube.com/watch?v=3RX_EcN6ykU Part 3 - http://www.youtube.com/watch?v=Nhsv1ot-gmk Psy-trance minimix: http://www.youtube.com/watch?v=sAU7sy8Izxc

 • DJ Dortil

  DJ Dortil

  Miasto: Tarnów Opolski

  Witam Nazywam się Dominik Zugaj. Tworzeniem interesuje się od ok. 5 lat, jednak nigdy nie było to profesjonalne. Obecnie korzystam z programu FL Studio i dopiero się uczę. Pozdrawiam! KONTAKT gg - 5093731 @ - domin1993@o2.pl P.s Polecam słuchać moich kawałków na słuchawkach :)

 • Dj Baks

  Dj Baks

  Miasto: Ząbkowice Śląskie

  Początkujący dj ,tworzy i remixuje wraz z kolegami z formacji DarkWare Project . Mam 16lat pochodzę z ząbkowic śląskich, od zawsze interesowałem się muzyką ,ale od jakichś 7-8lat interesuje się muzyką klubową . To jest jedyny rodzaj muzyki jaki mnie kręci , bez niej jest mi cięszko . Już niedługo zaczynam prace nad setem ze swą formacją ,,DarkWare Project"

 • JokerTheManiack

  JokerTheManiack

  Miasto: Pszczyna

  Hardstyle Is My Style... I Love Music xD Fruity Loops :)

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post