Fani Madonny

Założyciel:
kara
kara Miasto:
Tokio
Zobacz profil
Fani Madonny
Rodzaj muzyki:
Pop
Założenie grupy:
27 stycznia 2008
Ostatnia modyfikacja:
27 stycznia 2008

Madonna wedug mie to super piosenkarka.

W 1979 założyła swój pierwszy zespół.Madonna Louise Ciccone urodziła się 16 sierpnia 1958 roku.W 2005 roku wytwórnia płytowa Warner Bros. poinformowała, że Madonna w czasie swojej kariery sprzedała 200 mln płyt na całym świecie. Madonna według Księgi Rekordów Guinnessa wydanej w 2007 roku jest najlepiej zarabiającą piosenkarką w historii muzyki pop. Madonna jest także rekordzistką w kategorii najbardziej dochodowej kobiecej trasy koncertowej wszech czasów.

 • kara

  kara

  Miasto: Tokio

 • mado77

  mado77

  Miasto: zielona góra

 • koko_hammouda

  koko_hammouda

  Miasto: Al Balakos

  W związku z tym, że śpiew i muzyka jest moją pasją...robie to co robię. ;) A poza tym studiuję matematykę. :P Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 • _MYSACRUM_

  _MYSACRUM_

  Miasto: POZNAń, tel 664982582

  MYSACRUM - mamy kilkanaście autorskich utworów, koncertrowaliśmy w najważniejszych poznańskich klubach. Utwór OCEAN był prezentowany przez Radio Merkury. Muzyka, teksty, aranżacje, produkcja = własne. w utworze OCEAN na saksofonie MARCIN KAJPER - best of the best. W ostatnim czasie nasza kompozycja BEZSZELESTNIE zakwalifikowała się do ogólnopolskiego konkursu radiowego PRZEBOJEM NA ANTENĘ. Nasza Ania wystąpiła w półfinale Mam Talent 5. Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania naszego nowego klipu o Natalie https://www.youtube.com/watch?v=jbSGjBiVHEU muzyka, teksty i aranżacja: Maciej Mokrzycki, Ania Polowczyk, Darek Kamiński, mix i master: Piotr Nowak, Grzegorz Stasiuk, Maciej Mokrzycki, Darek Kamiński

 • GIGANT ORKIESTRA

  GIGANT ORKIESTRA

  Miasto: POZNAń

  Helouuuu! Gigant Orkiestra to zespół muzyczny którego ideą jest zgrupowanie najlepszych dostępnych muzyków z okolicy. Procentuje to koncertową jakością wykonywanej muzyki. Bankiet, event firmowy, bal, to nasze destiny. Podstawowy skład to dwóch wokalistów, perkusja, klawisze, gitara, bas, możemy poszerzyć skład o saksofon. Nasze powołanie to WZNIECAĆ OGIEŃ tam gdzie nikt spodziewa nic... żaden! odwiedź też www.mysacrum.muzzo.pl. Tam twórczość autorska. Słuchaj nas też na www.gigantjazz.muzzo.pl

 • Agulka12

  Agulka12

  Miasto:

  12 letnia blondyneczka o niebieskich oczach..... Uwilbiam tańczyć śpiewać,biegać i grać w piłke nożną,koszykową i siatkową :-)

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post