Fani Metalu i Rocka

Założyciel:
Kojot_PL
Kojot_PL Miasto:
Gdańsk
Zobacz profil
Fani Metalu i Rocka
Rodzaj muzyki:
Ciężkie Brzmienia
Założenie grupy:
19 listopada 2010
Ostatnia modyfikacja:
28 listopada 2010

Metal jest the BEST

Ci któży mają jaja dołączą się do mojej grupy. Bo te osoby żyją METALEM!!!!!!

 • Kojot_PL

  Kojot_PL

  Miasto: Gdańsk

  KRUNKera

 • Thempest

  Thempest

  Miasto: Olsztyn

  http://www.thempest.webd.pl Kontakt 509 066 832 Mail : thempest@gmail.com

 • Hushabye

  Hushabye

  Miasto: Tymbark

  Muzyką zajmuje się chyba od zawsze:) Uwielbiam śpiewać, jest to moja największa pasja. W czym gustuje? Różne gatunki metalu ,a także RocK ;]

 • Syntez

  Syntez

  Miasto: Jelenia Góra

  Siema . Zapraszam do przesłuchania moich kawałków . Jestem otwarty na wszelkie propozycje dotyczące wspólnych nagrań ;)

 • Of No Avail

  Of No Avail

  Miasto: Olsztyn

  Zespół powstał w 2007 roku z inicjatywy gitarzystów: Adama Jurgi i Rafała Ciołkowskiego oraz perkusisty Bogusława Buczyńskiego. Początkowo Of No Avail boryka się z problemem skompletowania składu. W styczniu 2008 roku, po dołączeniu do nich basisty Mateusza Domagalskiego i wokalisty Amov'a, skład stabilizuje się. W Kwietniu zespół debiutuje na scenie studenckiego klubu Luzak. Udany debiut staje się przyczynkiem do dalszego pisania autorskich utworów i regularnych występów na olsztyńskiej scenie. Rok później, w październiku, zespół gra największy w tamtym czasie koncert, grając z greckimi thrashmetalowcami z The Source. Niedługo potem Of No Avail opuszcza Mateusz. Jego miejsce zajmuje Kamil Zysk. W tym składzie zespół gra liczne koncerty m.in. na Warmia Underground Fest 2010, dzieląc scenę z Supreme Lord, Lost Soul i Azarath. 18 grudnia 2011 zespół publikuje materiał demo. Nazywa się on Persecutoria i zawiera 4 autorskie utwory: #1 Dahlia Nocte #2 Persecutoria #3 Nefarius #4 Anima Vilis. Obecnie, priorytetami są intensywne koncertowanie i znalezienie wydawcy. W styczniu 2012 zespół opuszcza Kamil Zysk. W kwietniu lukę po nim wypełnia Mateusz 'Tyberian' Zakrzewski.

 • From Afar

  From Afar

  Miasto: Rzeszów

  Nasza muzyka określana jest jako alternatywny metal. Początki zespołu sięgają 2005 roku, kiedy to Marcin Chuchla i Sebastian Szpakowski założyli From Afar. Pierwsze demo zostało wydane dopiero w roku 2009 i właśnie ten rok można uznać za debiut sceniczny. Promocja materiału odbywała się przez wspólne koncerty z Frontside i Absynth, jak i również innymi, lokalnymi zespołami. Większy przełom nastąpił w 2010 roku, kiedy do składu dołączył Wojtek Pyć, dodając bardziej zaawansowane linie melodyczne do charakterystycznego dla From Afar mocnego rytmu, elektronicznych urozmaiceń oraz progresywnych zagrywek. Zespół obrał kierunek na ciemniejszą, cięższą, alternatywną mieszankę rocka i metalu, niepozbawioną podbudowy lirycznej. Lata 2010 i 2011 umocniły pozycję From Afar na lokalnej scenie, a także poza nią (m.in. Krakowie, gdzie zespół został ciepło przyjęty), oraz zaowocowały zarejestrowaniem nowego materiału. W styczniu 2012 From Afar rozpoczął promocję swojego drugiego dema, co wiąże się też z powrotem do składu pierwszego basisty – Piotrka Jaskółki. Teraz zespół jest pełen energii i pomysłów, w pełni gotowy ponownie twardo stanąć na scenie muzycznej. Aktualny skład zespołu: Wojtek Pyć: wokal Marcin Chuchla: gitara Tomek Przywara: gitara Piotrek Jaskółka: gitara basowa Michał Chruściel: perkusja kontakt: http://www.fromafarband.com http://www.myspace.com/fromafar http://www.youtube.com/user/FromAfarBand FromAfarBand@gmail.com Zapraszamy również na nasz profil na FB: www.facebook.com/fromafarpl kontakt w sprawie koncertów: Tomek Przywara (fromafarband@gmail.com)

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post
post Of No Avail 1 Poniedziałek, 13 lutego 2012 (21:28)