Fani młodego rapera Psycholka

Założyciel:
Psychol Raper
Psychol Raper Miasto:
Opole
Zobacz profil
Fani młodego rapera Psycholka
Rodzaj muzyki:
Inne
Założenie grupy:
17 lutego 2013
Ostatnia modyfikacja:

Fani Rapera Psycholka

Witajcie tworzę tą grupę z myślą o tych , którzy słuchają moich nagrań. Może nie są one tak idealne ale przecież nie jakość się liczy lecz sam przekaz :) .
Mam nadzieję,że będzie was bardzooo dużo i będziecie mnie wspierać, w chwilach, gdy będziecie potrzebni do wystawienia opinii na temat moich kawałków :) .Pozdrawiam Psychol (Marcin)

  • Psychol Raper

    Psychol Raper

    Miasto: Opole

    Siemanko, nazywam się Marcin. Mam 16 lat, ocenie mieszkam w Opolu (Woj. Opolskie). Muzyką zajmuję się ogólnie od 4 lat (najpierw mix`owałem piosenki itp.). Rapem zająłem się od początku tego roku, mianowicie poznałem wielu nowych znajomych po rozstaniu z dziewczyną, poznałem dosłownie wielu przyzwoitych ludzi. Oni pokazali mi czym jest prawdziwy rap. Nie jest to tylko o "Je*ać Policję" czy ten inne tego typu rzeczy. Nie, oni wiedzą co to przekaz z tekstów i jak go przesłać. Ale mniejsza. Teksty, które macie możliwość przeczytać na mojej stronce są pisane tylko i wyłącznie przez moją osobę, nie muszą wam się podobać, nie jestem jakimś zawodowcem w tym. Ale wiem,że z dnia na dzień staję się w tym coraz lepszy i nikt mi nie zabroni rapowania. Moje nagrania nie są zbyt profesjonalne ponieważ dopiero co zakupiłem nowy sprzęt muzyczny i wtedy dopiero zacznie się prawdziwa jazda po "bandzie" :) . Pewnie wielu z was zastanawia moja ksywa, dlaczego akurat "Psychol" ? . Odpowiedź brzmi następująco: Gram od wielu lat w piłkę, nadszedł dzień, w którym nasza drużyna miała najważniejszy mecz w swojej historii klubu. Otóż, przyjechała do nas na boisko najlepsza z drużyn jaka istnieje do tej pory. A my jak każdy zespół , zmotywowani do walki o przysłowiowe 3 "oczka" dawaliśmy z siebie ile mogliśmy no ale trudno, ja oczywiście, gram jak zawsze agresywnie. Bramkarzowi połamałem nogę bo wjechałem mu specjalnie gdy wyłapał piłkę do rąk. Ale to nic, po około 15-20 minutach dalszej gry, połamałem kolejnemu graczowi z boiska rękę i skręciłem mu kostkę przy jednym faulu. No i wtedy koledzy z drużyny powiedzieli "Psychol, ogarnij się to jest mecz, a nie arena gladiatorów" :) . Wtedy wiedziałem co mieli na myśli, teraz jestem inny, ale ksywka przyjęła się do życia codziennego i teraz tak wszyscy na mnie wołają :) . Nie wiem co mógłbym jeszcze o mnie napisać, na pewno, kto by chciał mnie poznać lepiej wystarczy zostawić mi wiadomość tutaj na stronce, a ja na pewno odpowiem jak najszybciej tylko będę w stanie to uczynić :). Pozdrawiam serdecznie wszystkich Marcin (Psycholek)

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post