Fanii popu,Hip-Hopu-Dołączajcie !!

Założyciel:
honeyy
honeyy Miasto:
Gliwice
Zobacz profil
Fanii popu,Hip-Hopu-Dołączajcie !!
Rodzaj muzyki:
Pop
Założenie grupy:
8 kwietnia 2010
Ostatnia modyfikacja:

pop,hip-hop

Lubisz PoP ? Hip-Hop ? Dołącz do tej grupy ,razem bedziemy mięli o czym rozmawiać,dzielić się swoimi przeżyciami z koncertu ,zapowiadać konkursy z naszych miast, Może nawet tworzyć wspólnie muzykę ? Jeśli chcesz,Zapisz się !! ZAPRASZAM :)

 • honeyy

  honeyy

  Miasto: Gliwice

  hej.mam na imie Natalia.. ;) Od paru lat śpiewam.. ;* Poprostu robie to,co kocham i mam zamiar dalej sie rozwijac wokalnie. ;* Wyrażcie swoje opinie na temat moich nagrań. nie sa one doskonałe ,lecz da sie cos wywniosokowac po glosie . Uczę się na własnych błędach wiec.. Dużą uwagę zwracam na negatywne komentarze,ponieważ to dzięki nim wiem nad czym muszę szczególnie popracować. Dzięki Wszystkim za komentarze i oceny. Pozdrawiam ;* oraz ; http://pinotv.pl/kanal/natalia-honorata-zajac :* zapraszam do glosowania ; http://www.nasza-miss.pl/view/3242 w krotce nowy repertuar.;)

 • ŚCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACZ

  ŚCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACZ

  Miasto: Biała Podlaska

  Jestem mały i mam kolegów z gimnazium.

 • Lusia

  Lusia

  Miasto: Gliwice

  Lusia- Od kilku lat śpiewam, pisze teksty i zajmuje się fotografią :D ____________________________________________________________________ Kocham to co robię, mam zamiar dalej się rozwijać i dążyć do wymarzonego przez siebie celu. słaba jakość nagrań komentujcie co i jak, ważne dla mnie są wasze opinie, bo dzięki nim wiem co jest jeszcze do poprawy ;))

 • brightt

  brightt

  Miasto: gdynia

  ... ; d

 • Ania Bartoszek

  Ania Bartoszek

  Miasto: Tarnowskie Góry

  I ♥ U

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post