EUROWIZJA

Założyciel:
Brandoń_69
Brandoń_69 Miasto:
Cały kraj
EUROWIZJA
Rodzaj muzyki:
Dance
Założenie grupy:
28 grudnia 2007
Ostatnia modyfikacja:
28 grudnia 2007

Grupa poświęcona uczestnikom festiwalu Eurowizja

Grupa poświęcona uczestnikom festiwalu Eurowizja. Każdy może sie dołączyć i wypowiedzieć na forum grupy. Zapraszam!!!

Tytuł wątku
Autor
Data
  • Eurowizja 2009
    Piątek, 2 stycznia 2009 (21:40)
    witam co myślicie o tegorocznych kandydatach w polskich preselekcjach?? Ja uważam ze nie damy rady...

• Re: Eurowizja 2009
    Sobota, 3 stycznia 2009 (18:02)
    będzie dobrze xP bądźmy optymistami xP

Czwartek, 29 stycznia 2009 (08:42)
    ale jak mamy być optymistami skoro już dwie piosenki zdyskwalifikowano...my sie nie liczymy w tym konkursie...oglądam Eurowizje od 7 lat...i nie mieliśmy od czasów (przykro mi to pisać ale) Ich Troje żadnych sukcesów... Jestem za tym aby polska zrezygnowała na jakiś czas i wróciła za kilka lat jak znajdziemy odpowiednia piosenkę na Eurowizje.

Piątek, 13 lutego 2009 (10:53)
    A ja trzymam kciuki za RENTON i IRĘ!

Pewno i tak nie wygramy tymi piosenkami, ale przynajmniej wstydu nie będzie!

Piątek, 13 lutego 2009 (14:42)
    i tak wstyd będzie. żaden z kandydatów nie ma szans wygrać. No proszę was...IRA, Lidia Kopania, Tigrita Project , Marco Bocchino & Ola Szwed co to są za wykonawcy a jeszcze kilku jest beznadziejnych... Eh..szkoda tylko ze to głosowanie na Eurowizji jest takie nie sprawiedliwe...Nie mam żadnych oddanych sąsiadów którzy by na nas co roku głosowali...Trzeba to zmienić ale jak?

Czwartek, 23 kwietnia 2009 (12:45)
    norwegia miażdzy konkurencje! :)

moje typy:
    1. Norwegia
    2. Litwa
    3. Francja
    4. Niemcy
    5. Białoruś (Blond Elvis śpiewający jak scorpionsy ;)
    6. Cypr