Producenci i dje muzyki Kubowej

Założyciel:
dj bart-X
dj bart-X Miasto:
Rzeszów/Kraków
Producenci i dje muzyki Kubowej
Rodzaj muzyki:
DJ'e
Założenie grupy:
26 grudnia 2007
Ostatnia modyfikacja:
27 grudnia 2007

PRODUCENCI I DJ'e MUZYKI KLUBOWEJ! Jest to grupa w której mogą być miłośnicy muzyki, a głównie jej produkowania, muzyki klubowej (trance, house, electro itp)

Jest to grupa w której mogą być miłośnicy muzyki, a głównie jej produkowania, muzyki klubowej (trance, house, electro itp).

Ktoś kto interesuje sie tworzeniem jej, na różnych programach, remixowaniem kawałków innych artystów, bądź też jaka kolwiek edycja przy ścieżce dzwiękowej, więc to Klub dla Ciebie!

Wszyscy DJ'e równiez są tu mije widziani.. i Ci profesjonalni z dużym stazem i dopiero początkujący :)

Tytuł wątku
Autor
Data
  • Nasze Produkcje!
    Czwartek, 27 grudnia 2007 (10:22)
    Na początek proponuje abyśmy sie troche poznali, niech kazdy poszpera między sobą... żeby zapoznać sie z naszymi produkcjami... :)

• Re: Nasze Produkcje!
    Piątek, 28 grudnia 2007 (08:57)
    ja swoja produkcje tworze na Virtualu Dj oraz Skracaczu plików MP3... Najczesciej robie jakies sety bo to mi najlepiej wychodzi;]

Sobota, 29 grudnia 2007 (10:07)
    Witam serdecznie!!!Mam 29 lat.Pare lat temu przestalem grac w dyskotekach,teraz gdy mam tylko troche wolnego czasu,tworze muze,mixuje,remixuje,ale z czasem bywa slabo,a ze sprzetem jeszcze gorzej,lecz daje mi mnostwo satysfakcji!!!Mysle,ze nawet przy 60 lat,nadal bede cos tworzyl,bo to silniejsze odemnie!!!

Sobota, 29 grudnia 2007 (11:09)
    Hehe, bardzo doskonale was rozumie, tez kocham tworzyc muzyke i bede robil to az do smierci... bede to robil do tad az sie wybije, jak narazie gram po klubach i prezentuje swoej wałki na imprezach, ale to dla mnei torche za malo, chce czegos wiecej, zeby ukazaly sie w radiu, telewizji itp... Czy nie macie wrazenie jakbyscie slyszeli siebie? :D :))

Sobota, 29 grudnia 2007 (15:25)
    Witam wszystkich. Nareszcie forum, na którym się coś dzieje :-)

Zabawę z muzą zaczynałem jeszcze na komodorku, potem na Amidze, ale nigdy nie do tego stopnia, żeby się temu poświęcić. Zawsze byłem raczej konsumentem, niż producentem. Dopiero gdzieś od ponad dwóch lat, zacząłem poważniej podchodzić do produkcji muzyki, ale też tylko w granicach amatorsko-hobbystycznych. Grywam głównie na małych imprezach, w gronie znajomych, przyjaciół. Nawet zwyczajna domowa prywatka nabiera innego tęmpa, gdy muzyka na niej jest grana, a nie puszczana z radia czy CD (jak to się mówi; po kolei jak leci). Po za tym w wolnych chwilach sklejam, wycinam, mixuję itp. i tak posklejałem dwie płytki, głównie klubowe techno, czasami z domieszką elektro i house.

Poniedziałek, 31 grudnia 2007 (10:19)
    zycze wam wszystkiego muzycznego i wiele natchnien muzycznych w nadchodzacym tym roku i w nastepnych!!!!!!!!!

Poniedziałek, 31 grudnia 2007 (15:39)
    Panowie Życze Wam z całego serca dużo sukcesów w nadchodzącym roku 2008. 3Majcie się .....Pozdro....
    PowerBase...

• United Minds
    Niedziela, 6 stycznia 2008 (22:52)
    cześć Wam wszystkim.

jesteśmy tu nowi, ale od lat tworzymy muzykę 8-)

zapraszamy do komentowania naszych wypocin.

wkrótce wydajemy album i EP'ki

pozdrawiamy

zapraszamy do współpracy

Niedziela, 13 stycznia 2008 (17:17)
    Witam! Zapraszam do wysłuchania mojego najnowszego utworu z gatunku Dance. Piszcie co jest wporzo, a czego mu brakuje. Pozdrawiam. PowerBase

Wtorek, 22 stycznia 2008 (17:10)
    Czesc, mam 13 lat. Moja przygoda z muzyką zaczeła się gdy miałem 10 lat. Wtedy natknołem się na e-jay i tak się zaczeło. Po ok 1,5 roku e-jey był dla mnie za mało profesjonalny. Więc znalazłem FL Studio i tu nastapił przełom. FL dał mi wiele nowych możliwości, a po dodaniu do niego profesjonalnych wtyczek utwory stały się bardziej pro.