Producenci i dje muzyki Kubowej

Założyciel:
dj bart-X
dj bart-X Miasto:
Rzeszów/Kraków
Producenci i dje muzyki Kubowej
Rodzaj muzyki:
DJ'e
Założenie grupy:
26 grudnia 2007
Ostatnia modyfikacja:
27 grudnia 2007

PRODUCENCI I DJ'e MUZYKI KLUBOWEJ! Jest to grupa w której mogą być miłośnicy muzyki, a głównie jej produkowania, muzyki klubowej (trance, house, electro itp)

Jest to grupa w której mogą być miłośnicy muzyki, a głównie jej produkowania, muzyki klubowej (trance, house, electro itp).

Ktoś kto interesuje sie tworzeniem jej, na różnych programach, remixowaniem kawałków innych artystów, bądź też jaka kolwiek edycja przy ścieżce dzwiękowej, więc to Klub dla Ciebie!

Wszyscy DJ'e równiez są tu mije widziani.. i Ci profesjonalni z dużym stazem i dopiero początkujący :)

Tytuł wątku
Autor
Data
  • Wasze autorytety w muzyce...
    Czwartek, 24 stycznia 2008 (21:54)
    Wasze autorytety w muzyce... w jej tworzeniu i słuchaniu. Moim autorytetem jest Tiesto. A wasze?

• Re: Wasze autorytety w muzyce...
    Sobota, 23 lutego 2008 (10:30)
    No Tiesto jest troche przezytkiem sczerze powiedziawszy, ale szacun dla Ciebie oczywiście, dla mnie armin van buren jest np autorytetem, paul van dyk, david guetta, booka shade i wiele innych :)

Wtorek, 4 marca 2008 (23:08)
    ...No a dla mnie przedewszystkim lwgda trance-uMAX GRAHAM,Paul Oakenfold,Armin van B.oczywiście i Marc Vision

Piątek, 14 marca 2008 (14:25)
    hmmm...dj hell, pig&dan,paru ludzi z cocoon,3channels(nasze chlopaki!!)

pozdr.
    milkwish

Poniedziałek, 17 marca 2008 (14:09)
    Moi autorytetazorzy: Nick Sentience, Mr. C, Organ Donors, Dave 202, Fabio Stein's Crasher, Lady Dana, Zebra Kid, Alex Max, Horace Bachelor, Sven Vath, Chris Liebing, Monika Kruse, Jurgen Vries, plus oczywiście czołowe przedstawicielki POLSKIEJ SCENY KLUBOWEJ: Doda i Mandaryna :-D

..."cała sala zatem"...
    pozdrawiam

Piątek, 2 maja 2008 (12:10)
    dj Bart-eX feat. Żaneta Łabudzka - Feel Ya (Radio Edit) jako jedyny utwór wrzucony przezemnie w całości i w najlepszej jakości dźwięku muzyki! Serdecznie zapraszam do posłuchania i ocenienia :)

dj Bart-eX

Środa, 13 sierpnia 2008 (10:56)
    mój to Adrian mój kuzyn czyli "Max Farenthide" pozdro dla niego :)

Poniedziałek, 12 października 2009 (16:30)
    Moje autorytety to Klaas, Mondo, Spencer&Hill oraz David Guetta.

A z tego powodu, że bardzo dużo wnieśli do obecnego "kształtu" muzyki e/h :)

Niedziela, 22 sierpnia 2010 (02:50)
    Przede wszystkim Tiesto, ale oprócz niego również Armin van Buuren

Czwartek, 28 czerwca 2012 (11:52)
    Moim Tiesto też jak najbardziej ale Sander Van Doorn, Nicky Romero, Hardwell, Tomas Gold to ludzie o ktorych bedzie głośno