Własne utwory

Założyciel:
marlenkaja
marlenkaja Miasto:
Dąbrowa Górnicza
Własne utwory
Rodzaj muzyki:
Pop
Założenie grupy:
22 grudnia 2007
Ostatnia modyfikacja:
22 grudnia 2007

Grupa, dla tych, którzy tworzą własne kawałki w klimacie pop, rock itp.

Kochamy wszystko, co związane jest z muzyką: słuchać, grać, tańczyć, śpiewać, tworzyć własne kompozycje. To klub dla tych, którzy są na tyle odważni, by publikować swoje dzieła na forum, dostępnym szerszej publiczności.

Tytuł wątku
Autor
Data
  • Witam
    Czwartek, 2 czerwca 2011 (10:18)
    Witam i pozdrawiam czlonkow Grupy i zalozyciela oczywiscie . Spojrzalem przypadkiem na wasz Awatar ..i ...O! jaka fajna grupa ...wlasne kawalki ...nie covery , wariacje ,interpretacje , mixy i inny kogel-mogel ...ale wlasne kawalki !! pomyslalem ...wchodze w to !" klub dla tych, którzy są na tyle odważni, by publikować swoje dzieła na forum, dostępnym szerszej publiczności." ...to dla mnie... nie boje sie ..bo ..swoja droga kto mi moze co zrobic ??! Incognito przeciez ...bezimienny ...banita ....szaleniec ..a moze i wariat .....ale kto to wie kim jestem ?! Napewno nie muzykiem w pelnym tego slowa znaczeniu ...bardziej ..grajkiem ... Pozdrawiam ...i jak was uszy nie bola ...a glowa da rady to przetrzymac i jestescie po kilku kroplach Nerwosolu .... to mozecie sprobowac podejrzec ...co to za idiota tu pisze ...ale ostroznie ....