FreshAirProject

Założyciel:
FreshAirProject
FreshAirProject Miasto:
Gniezno
Zobacz profil
FreshAirProject
Rodzaj muzyki:
Alternatywa
Założenie grupy:
3 czerwca 2013
Ostatnia modyfikacja:
3 czerwca 2013

FAP

Zespół "FAP" powstał w Gnieźnie (2013), z inicjatywy muzyków, których pasją jest tworzenie unikalnego brzmienia. Łączy ich zróżnicowane doświadczenie stylów muzycznych zarówno w studio jak i na estradzie.
Każdy z członków zespołu 'Fresh Air Project 'wnosi indywidualny charakter i osobowość, co pozwala na kreatywny sposób komponowania. Swoje doświadczenia zdobyte w kraju i za granicą pozwalają im na swobodną wymianę pomysłów i samokrytykę.
Głównym motorem napędowym zespołu jest chęć dzielenia się muzyką z publicznością oraz zapewnienie jej niezapomnianych wrażeń.
W skład zespołu wchodzą:
Konstanty Dinos - wokalista, były członek zespołu 'Milord' i 'Papa Dance'.
Adrian Przygocki - rodowity gitarzysta z Gniezna.
Marek Manowski - instrumenty klawiszowe, od 20 lat obecny na scenie muzyki elektronicznej.
Jarosław Tomczyk - perkusja, instrumenty perkusyjne, gnieźnianin.
Sebastian Żurek - gitary basowe, syntezatory/oprogramowanie, gnieźnianin, który przez wiele lat grał z zespołami w San Francisco.

  • FreshAirProject

    FreshAirProject

    Miasto: Gniezno

    Zespół "FAP" powstał w Gnieźnie (2013), z inicjatywy muzyków, których pasją jest tworzenie unikalnego brzmienia. Łączy ich zróżnicowane doświadczenie stylów muzycznych zarówno w studio jak i na estradzie. Każdy z członków zespołu 'Fresh Air Project 'wnosi indywidualny charakter i osobowość, co pozwala na kreatywny sposób komponowania. Swoje doświadczenia zdobyte w kraju i za granicą pozwalają im na swobodną wymianę pomysłów i samokrytykę. Głównym motorem napędowym zespołu jest chęć dzielenia się muzyką z publicznością oraz zapewnienie jej niezapomnianych wrażeń. W skład zespołu wchodzą: Konstanty Dinos - wokalista, były członek zespołu 'Milord' i 'Papa Dance'. Adrian Przygocki - rodowity gitarzysta z Gniezna. Marek Manowski - instrumenty klawiszowe, od 20 lat obecny na scenie muzyki elektronicznej. Jarosław Tomczyk - perkusja, instrumenty perkusyjne, gnieźnianin. Sebastian Żurek - gitary basowe, syntezatory/oprogramowanie, gnieźnianin, który przez wiele lat grał z zespołami w San Francisco.

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post