Hardtechno/Schranz productions

Założyciel:
skyplex
skyplex Miasto:
Zobacz profil
Hardtechno/Schranz productions
Rodzaj muzyki:
Techno
Założenie grupy:
23 marca 2011
Ostatnia modyfikacja:

Produkcje z gatunku hardtechno/schranz

W związku z tym że te dwa gatunki od jakiś 4 lat raczkują na polskiej scenie postanowiłem stworzyć grupę, która tworzy utwory w tych gatunkach.
Pozdrawiam i myślę, że wielu producentów amatorów się wyłoni z tego gatunku :)

 • skyplex

  skyplex

  Miasto:

  Od 1994 roku zaczeła się przygoda z produkcją muzyczną z kategori electronic/ambient/electro używając wyłącznie Amigii i trackerów. Jednak w późniejszym czasie nastąpiła ewolucja w kierunku bardziej technicznym, pierwowzorem moich poczynań był Chris Liebing, Marco Beiley, Speedy J. i wielu innych. Obecnie szlifuje nieco bardziej dynamiczne produkcje z gatunku underground techno i hardtechno czasem jednak wracam do kozeni progresywnego trance. Do swoich produkcji używam Cubase 3SX,Fl Studio i Ableton 6 plus sprzęt w postaci kontrolera midi UC 33 i klawiatury sterującej M-AUDIO z seri Axiom 25. Przesło rok temu doszedł sprzętowy syntezator a własciwie dwa: 1. Access Virus TI Snow(najlepszy w klasie) 2. Yamaha Tenori-On

 • Raver

  Raver

  Miasto: Radom

  Łukasz mieszka w Radomiu. Muzyka była dla niego najpierw zainteresowaniem, później pasją, a teraz jest nieodłącznym elementem codziennego życia. Z muzyką elektroniczną pierwszy raz zetknął się pod koniec lat 90–tych podczas oglądania relacji z takich eventów jak Mayday czy Love Parade. Zafascynowany alternatywnymi technicznymi brzmieniami postanowił sam zgłębić tajniki didżejskiego fachu. Po niedługim czasie kupił wymarzony sprzęt: mikser oraz pierwsze CD'ki. Następnie po kilku miesiącach nauki „klejenia bitów” dostał propozycję zagrania w jednym z radomskich klubów. Od swojego pierwszego występu w klubie zagrał na bardzo wielu różnego rodzaju imprezach. W marcu 2006 roku wstąpił do agencji DJ Service Team, która zrzesza czołówkę didżejów muzyki klubowej w Radomiu. Współpracuje również z agencjami takimi jak SENTENCE oraz PROMAID MUSIC. W jego setach można usłyszeć takie style jak: techno, techno pumpin, tech-house, progressive, progressive trance, trance, house. Ciągle się rozwija, szuka nowych dźwięków i inspiracji, aby wciąż mieć, czym dzielić się z ludźmi na parkiecie. Zajmuje się także organizacją imprez. Ma już za sobą wiele udanych mniejszych lub większych imprez klubowych gdzie grał u boku znanych nie tylko w kraju artystów. Zawsze otwarty na wszelkie propozycje współpracy.

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post