I Love Jazz

Założyciel:
Mateusz Domagała
I Love Jazz
Rodzaj muzyki:
Jazz
Założenie grupy:
31 maja 2009
Ostatnia modyfikacja:
31 maja 2009

Kochasz Jazz? To na co czekasz?

Kochasz Jazz? To na co czekasz?

 • Mateusz Domagała

  Mateusz Domagała

  Miasto: Sopot

  19 letni chłopak. Pochodzący z Krakowa. Obecnie mieszka w Sopocie, gdzie studiuje. Muzyka to jego cały świat. Kocha jazz.

 • szczocia-klocia

  szczocia-klocia

  Miasto: Krzemionki

  Lubię posłuchać ciekawej muzy i potańczyć przy dobrych rytmach. A do samochodu - muzyka poważna.

 • Agnieszka Grochowicz StukuPuku Koncert

  Agnieszka Grochowicz StukuPuku Koncert

  Miasto: Kraków

  Agnieszka Grochowicz - wokal, teksty, a w niektórych utworach także muzyka Sebastian Bernatowicz - piano Tomasz Kupiec - kontrabas Wiktoria Chrobak - instr.perkusyjne Vitaliy Ivanov - saksofon Zespół ma bazę w Krakowie:) Agnieszka Grochowicz pisze teksty piosenek od 2005 roku.Śpiewa je od 2007.Jest Stypendystką Miasta Krakowa.

 • PIOTR PAWEŁ KOWALICKI

  PIOTR PAWEŁ KOWALICKI

  Miasto: Warszawa

  Muzyk, autor Muzyki ( kompozytor ), poeta , autor tekstów, aktor muzyczny. Płyty - "TRZY SŁOWA" - poświęcona osobie Jana Pawła II,"QUO VADIS POLSKO CZYLI MAŁA SKARGA" / słowa : Piotr Kubiak/,"DO GWIAZD"/słowa: Arek Marconi/, "URODZI SIĘ MIŁOŚĆ" ARANŻUJĘ, INSTRUMENTUJĘ,ORKIESTRUJĘ,OPRACOWUJĘ GŁOSY CHÓRÓW - po prostu wykonuję pracę tą, którą muzyk czynić powinien. Współpracuję ze znakomitymi poetami i literatami. Od kilku lat pracuje ze znakomitą wokalistką jazzowo - soulową - CASSY, którą możecie tutaj posłuchać. www.cassy.muzzo.pl ZAPRASZAM RÓWNIEŻ - www.myspace.com/pkowalicki

 • DawidSlowinski

  DawidSlowinski

  Miasto: Ląd

  od 8 roku życia mam nieprzerwany kontakt z muzyką. Na początku grałem na Pianinie ale po 4 latach zrezygnowałem, wybrałem trąbkę uczę się 4 lata w ognisku muzycznym w Koninie (ostatni rok do dyplomu). Obecnie gram w Konin Band Orchestra ponadto gram w Młodzieżowej Orkiestrze Górniczej w Koninie zajmująca czołowe miejsca ( najlepsza w rejonie :D ).

 • Piotr Tomala

  Piotr Tomala

  Miasto:

  Piotr Tomala urodził się 12 czerwca 1990 roku. Naukę gry na akordeonie rozpoczął w wieku 9 lat w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Końskich, a następnie kontynuował ją w Państwowej Szkole Muzycznej im. L. Różyckiego w Kielcach (klasa akordeonu prof. Jerzego Mądrawskiego). Aktualnie jest studentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (klasa akordeonu prof. Jerzego Łukasiewicza). Piotr nieustannie bierze udział w różnego rodzaju, festiwalach, konkursach i przeglądach muzycznych oraz koncertuje w Polsce i za granicą (Niemcy, Finlandia, Ukraina). Na swoim koncie na wiele nagród artystycznych. Jest współzałożycielem tria akordeonowego FREE ACCORDIONS. Współpracował z wieloma cenionymi muzykami, jak: Adrian Maruszczyk, Matthias Philipzen, Sven Rossenbach, Maciej Trifonidis Bielawski, Ray M. Dickaty. Udziela się również w zespole Neoklez, który prezentuje muzykę klezmerską w nowym świetle. W kwietniu 2008 r. dokonał nagrania własnej kompozycji w obsadzie na akordeon, saksofon i gitarę elektryczną (Trzy Kolory), a w styczniu 2009 r. nagrał materiał z zespołem Skafander Faso. W czerwcu 2010 odbyła się premiera płyty „Trifonidis Downtown Project” z udziałem Piotra. Od 2006 otrzymuje Stypendium im. Elżbiety Reklewskiej. W grudniu 2009 roku dostał Nagrodę Samorządu Województwa Świętokrzyskiego "Talenty Świętokrzyskie". W Latach 2006 – 2008. Uczestniczył w Międzynarodowych Kursach Interpretacji Muzycznej w Miętnem. więcej można zobaczyć na: www.myspace.com/piotrtomala oraz na: www.myspace.com/freeaccordions

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post
post szczocia-klocia 2 Piątek, 26 lutego 2010 (05:35)