Karolina Maj&Sebastian Szuman

Założyciel:
Karolina Maj
Karolina Maj Miasto:
Gdańsk
Zobacz profil
Karolina Maj&Sebastian Szuman
Rodzaj muzyki:
Inne
Założenie grupy:
4 lutego 2011
Ostatnia modyfikacja:
4 lutego 2011

Maj&Szuman

Jesteśmy dwójką młodych, wrażliwych i zaangażowanych muzyków , współpracujących ze sobą od września 2010 r. Zabierzemy Państwa w podróż w towarzystwie nastrojowych dźwięków gitary i wokalu z duszą :-)
Wykonujemy covery przebojów m. in. Alicii Keys , Madonny, Sade, Stinga, Lenny'ego Kravitza i innych.

 • Karolina Maj

  Karolina Maj

  Miasto: Gdańsk

  Wokalistka, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie w klasie skrzypiec, absolwentka Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją muzyczną podróż rozpoczęła we wczesnych latach szkolnych, zgłębiając tajniki różnorodnych form i nurtów muzycznych. Była m. in. członkinią zespołu muzyki dawnej Scholares Minores Pro Musica Antiqua z Poniatowej, grała w kapeli ludowej Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej "Krajka", śpiewała w chórach uniwersyteckich i nie tylko. W 2009 r. wzięła udział w programie "Szansa na Sukces" realizowanym przez TVP. Wokalistka zespołu HEX.

 • ambit

  ambit

  Miasto:

  Posłuchaj nowości na Polskim rynku! Zamówienia odnośnie występu : E-mail: zofia.p1@poczta.onet.pl Tel : 889 685 536 http://www.youtube.com/watch?v=Y1_ymbREvJ4 http://pl.myspace.com/marxhuk

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post