Konkurs jazzowy !!!

Założyciel:
Sabina  Melody Cichy
Sabina Melody Cichy Miasto:
Wrocław
Zobacz profil
Konkurs jazzowy !!!
Rodzaj muzyki:
Jazz
Założenie grupy:
15 lutego 2011
Ostatnia modyfikacja:

Konkurs

Regulamin Konkursu Jazzowe-go " Jazz i ja "

1.Trzeba zgłosić 2 piosenki swoje lub kogoś jazzowe , na moją stronę http://muzzo.pl/profil/wizytowka lub na stronę http://muzzo.pl/grupa/wszyscy-kt-rzy-kochaj-jazz-zbierzmy-si,10086
lub na stronę tutaj głównej o konkursie . To I etap.


2. Pózniej wybiorę około 15 osób - po 1 -ednej piosence ( zwracam uwagę na utwory wykonane przez siebie ) !

3.Ciekawe nagrody

Grand Prix - dyplom + MegaNIESPODZIANKA
I miejsce - dyplom + NIESPODZIANKA
II miejsce - dyplom+ NIESPODZIANKA
III miejsce - dyplom + NIESPODZIANKA
Wyróżnienia - dyplom + drobny upominek

Mogę dodać dodatkowe nagrody .

3.Zgłoszenia nadsyłać trzeba do 20.02.2011r. , natomiast ogłoszenie wyników I etapu do 27.02.2011r. na mojej stronie , stornie konkursu , i grupy Jazzu :) !!!

4.Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat konkursu pisz na profil na wiadomości http://sabina-cichy.muzzo.pl/ !!

ZAPRASZAM !!!

  • Sabina  Melody Cichy

    Sabina Melody Cichy

    Miasto: Wrocław

    Urodziłam się 06.03.1993r. Jestem Modelką , Lubię śpiewać , lubię grać - gram na flecie poprzecznym w Szkole Muzycznej we Wrocławiu i moim dodatkowym instrumentem jest " fortepian " . Śpiewam od najmłodszych lat gdy miałam 2,5 roku - wygrywałam na festiwalach dla najmłodszych . Teraz słychać o mnie już dalej niż w konkursach powiatowych . Nie jeżdżę po festiwalach typu "KONIN" czy "WYGRAJ SUKCES" - na takie konkursy nie opłaca się jezdzić , jak już to lepiej gdzieś do telewizji czy do teatru. A co do imienia "MELODY" moje drugie imię wzięło się od tego iż moja mama myślała że będę kiedyś tak sławna muzycznie jak ona , i proszę bardzo jest jak na zawołanie . :) Grałam w kliku filmach jako statystka i w wielu spektaklach główne jak i podrzędne role , modelowałam do gazet jak i do innych ciekawych podmotów mam wiele osiągnięć na swoim koncie - licząc od 2,5 lat . Śpiewam sama dla siebie , a nie dla nagród - uczy mnie moja mama Małgorzata Cichy , oraz tata Mariusz Cichy , serdecznie pozdrawiam moją siostrę która jest na studiach piosenkarsko-aktorskich Martę Dembowską - Cichy i was drodzy fani jak i widzowie . :D !!!! Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć o mnie pisz na adres sabinacichy@o2.pl lub wejdz na nową stronę internetową która będzie aktywna od 5 kwietnia . www.sabina-cichy.pl Zapraszam !!!!

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post