LemON

Założyciel:
LemON
LemON Miasto:
Zobacz profil
LemON
Rodzaj muzyki:
Pop
Założenie grupy:
16 stycznia 2011
Ostatnia modyfikacja:
16 stycznia 2011

Łemkowski Pop-Rock

LemON Zespół powstał 2006 roku. Od tego czasu grupa cały czas ewoluuje, skupiając w sobie młodych artystów z Gorlic i okolic. Od samego początku ich celem było tworzenie repertuaru, który czerpie z tradycji najlepszych gatunków muzyki rozrywkowej, łącząc popularną formę z tradycyjną folkową treścią. Energetyczne zespolenia pop-rocka i funku bazujące na łemkowskiej muzyce ludowej, tworzą nową adaptację oraz połączenia, niespotykane jak dotąd w tych rejonach muzyki, zarówno folklorystycznej czy folkowej jak i rozrywkowej. Zespół koncertował m. in. podczas: WOŚP w Krakowie, 31 i 33 Ukraińskiego Jarmarku Młodzieżowego w Gdańsku, „Łemkowskiej Watry” w Zdyni czy innych „Łemkowskich Watrach” organizowanych na terenie całej Polski.

 • LemON

  LemON

  Miasto:

 • ambit

  ambit

  Miasto:

  Posłuchaj nowości na Polskim rynku! Zamówienia odnośnie występu : E-mail: zofia.p1@poczta.onet.pl Tel : 889 685 536 http://www.youtube.com/watch?v=Y1_ymbREvJ4 http://pl.myspace.com/marxhuk

 • Desti

  Desti

  Miasto: Raba Wyżna (okolice Rabki Zdrój;)

  Muzyka uspokaja umysł, ułatwia wzlot myśli, a gdy trzeba, pobudza do walki. Budze się i zasypiam pieszczona dzwiękami, przytulam czule i i płyne... To moje kochanie,które nie zrani nie zdradzi i nie opuści ... To całe moje życie, już nie potrafię bez niej żyć <3 http://www.youtube.com/user/zzaczarowana Tylko amatorka :)

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post