<<<Techno sqad>>>

Założyciel:
Dj Muti
Dj Muti Miasto:
Chojnice
Zobacz profil
<<<Techno sqad>>>
Rodzaj muzyki:
Techno
Założenie grupy:
12 grudnia 2007
Ostatnia modyfikacja:
12 grudnia 2007

((-((-_^))-)) JesT NaS WielU...NaS NiE PokonaciE...

Tworzenie w trakcie...

 • Dj Muti

  Dj Muti

  Miasto: Chojnice

  Siemano... Od teraz dzięki tej stronce chce dzielić sie z wami tym co zrobiłem...Ogólnie to nie jest to moje hobby bez którego nie mogę żyć...ale jak dają to trzeba brać...Ja będe dawał...a wy słuchajcie... PzDr dla was...

 • Dj Baks

  Dj Baks

  Miasto: Ząbkowice Śląskie

  Początkujący dj ,tworzy i remixuje wraz z kolegami z formacji DarkWare Project . Mam 16lat pochodzę z ząbkowic śląskich, od zawsze interesowałem się muzyką ,ale od jakichś 7-8lat interesuje się muzyką klubową . To jest jedyny rodzaj muzyki jaki mnie kręci , bez niej jest mi cięszko . Już niedługo zaczynam prace nad setem ze swą formacją ,,DarkWare Project"

 • WenDeve

  WenDeve

  Miasto: Zabrze

  GG-13484629 Bo muzyka niewyobrażalnie piękna i zachwycająca towarzyszka człowieka. Otaczając go swym cudownym brzmieniem i niewiarygodnie przejmującym dźwiękiem, potrafi oszołomić, zahipnotyzować, pozbawić samokontroli, porazić magiczną siłą i sprawić, że czas, który nieubłaganie odmierza godziny istnienia – zatrzyma się w biegu, a człowiek błogo oderwie się od ziemskiej rzeczywistości. Swą mocą tak potężną, jest w stanie uleczyć ciało, a nawet duszę, wybawić z cierpień, ukoić ból, pocieszyć, sięgnąć w głębię uczuć i wyłuskać odrobinę energii, dzięki której wróci chęć życia. Bo: „muzyka przemawia bezpośrednio do serca” 1 . Wnika w ludzką duszę. Trafia w uczucia. Spełnia pragnienia. Wzbudza emocje i wzbogaca pełen nieokreślonych stanów świat wewnętrzny człowieka. Jest wartością. Człowiek chcąc się nią nacieszyć, musi stać się wrażliwym na jej piękno. Chcąc ją wchłonąć w siebie, musi posiadać wyobraźnię, a chcąc pojąć i uczestniczyć we wszystkim, czym jest, musi uwierzyć w jej logikę, w harmonię treści i formy.

 • JokerTheManiack

  JokerTheManiack

  Miasto: Pszczyna

  Hardstyle Is My Style... I Love Music xD Fruity Loops :)

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post