Muzycy z Wielkopolski

Założyciel:
Real Voices
Real Voices Miasto:
Poznań
Zobacz profil
Muzycy z Wielkopolski
Rodzaj muzyki:
Inne
Założenie grupy:
6 listopada 2010
Ostatnia modyfikacja:
6 listopada 2010

Muzycy z Wielkopolski - nie może Was tutaj zabraknąć!!!

Jesteś muzykiem - mieszkać bądź pracujesz w Wielkopolsce? Dołącz do nas - sprawdzimy kondycję artystyczną Wielkopolan. Nie może Was tutaj zabraknąć!!!

 • Real Voices

  Real Voices

  Miasto: Poznań

  Jesteśmy kwintetem wokalnym (SATBB), śpiewającym utwory jazzowe w technice A Cappella. Śpiewamy razem od kilku lat uczestnicząc w różnych projektach muzycznych. Projekt Real Voices powstał kilka miesięcy temu - i jest dla nas prawdziwym wyzwaniem. Na razie ciężko pracujemy - pokonując kolejne interwały w drodze do muzycznej harmonii. Część naszych marzeń krąży wokół muzyki. Przygotowując kolejne utwory, chcielibyśmy skompletować materiał na płytę. Efekty naszej pracy będziemy sukcesywnie zamieszczać na muzzo.pl. Jesteśmy ciekawi Waszego zdania. Jak myślicie, czy znajdą się w Polsce miłośnicy takiej muzyki?

 • Babilon

  Babilon

  Miasto: Poznań

  Babilon powstał w 2003 roku. Przez pierwsze 5 lat przez zespół przewinęło się kilkunastu muzyków. Zespół intensywnie koncertował grając kilkaset koncertów w Polsce i za granicą. W tym czasie powstało kilka nieoficjalnych, samodzielnie zarejestrowanych płyt. Największe sukcesy to: podróż z koncertami do Budapesztu, wygrana Fama w Poznaniu, występ na dużej scenie festiwalu w Węgorzewie, wyróżnienie Radia Łódź zwieńczone pierwszą profesjonalną sesją studyjną, umieszczenie utworu zespołu na składance Trzeciego Programu Polskiego Radia. W 2008 roku skład ustabilizował się jako trio: Wojciech Klessa (wokal, gitara), Mariusz Błajet (perkusja, trąbka) i Piotr Francuzik (bas). Co ciekawe obecny perkusista i basista od samego początku istnienia zespołu byli obecni na koncertach Babilonu, lecz nie na scenie a pod sceną, jako najwierniejsi fani i przyjaciele zespołu. Na sezon koncertowy 2008/2009 Babilon przygotował nowatorski projekt muzyczny pod nazwą Alterwizje, obejmował on koncert akustyczny, podczas którego jako podkład wizualny i dopełnienie treści na dużym ekranie wyświetlane były autorskie filmy. Alterwizje to krótka historia o człowieku-poecie próbującym odnaleźć miejsce w dzisiejszym świecie, opowiedziana obrazem i słowami piosenek Babilonu. W chwili obecnej koncertom Babilonu również towarzyszy podkład wizualny, jednak muzycy wrócili do oryginalnego elektrycznego brzmienia. Jesienią 2009 roku Babilon nagrał materiał na pierwszą oficjalną, w pełni studyjną płytę pod tytułem Alterwizje. Ostatniego dnia 2010 roku ukazała się druga oficjalna płyta pt 'Babilon'. Wszystkie utwory z owej płyty jak i z wszystkich poprzednich płyt Babilonu są dostępne w dziale 'Muzyka' oficjalnej internetowej strony zespołu: www.babilon.art.pl Babilon znajdziesz również tutaj: www.babilon.art.pl www.youtube.com/user/babilonband www.myspace.com/babilonband www.facebook.com/Babilonband

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post