NABÓR DJ. I PREZENTERÓW DO RADIA ZAPISYWAĆ SIE CHETNI ZOSTAWIAĆ SWOJE NR GG

Założyciel:
DJ TOLEK
DJ TOLEK Miasto:
Andrychów
Zobacz profil
NABÓR DJ. I PREZENTERÓW DO RADIA ZAPISYWAĆ SIE CHETNI ZOSTAWIAĆ SWOJE NR GG
Rodzaj muzyki:
DJ'e
Założenie grupy:
15 grudnia 2009
Ostatnia modyfikacja:
15 grudnia 2009

NABÓR PREZENTEROW RADIOWYCH

ZOSTAWIAĆ GG I KONTAKTY ZAPISYWAĆ SIE CHETNI

 • DJ TOLEK

  DJ TOLEK

  Miasto: Andrychów

  DJ-TOLEK Mój Przydomek imprezowy ... Aktualnie PREZENTER RADIA SOLARIS OTO LINK : www.radiosolaris.pl Pozdrawiam Całom Małopolske i Polske Wszystkich Moich Znajomych ... NOWA PREMIERA JUŻ WKRÓTCE TOLEK-DREAMING "SZACUN DLA DJ-VAN YORGE-AJMI-OKTAWI FILAR" ... I wszystkich którzy tworzą coś dla innych ... Nie Szukam Lansu KRytyków Częstuję środkowym Palcem Sam Coś Pokaż Nie KRytykuj innych... Fanów Pozdrawiam :)

 • Van Yorge

  Van Yorge

  Miasto: Radomsko - Segovia.

  Van Yorge. Imię- Jarek Urodzony-19.03.1980 Radomsko Miejsce Pobytu -Hiszpania - Segovia Gatunek Muzyki -Muzyka klubowa,trance Program - ,FL Studio Praca - Producent , Remixer GG -1079791. E-mail -jareksegovia@wp.pl Label KOROSAL RECOR Na tym profilu usłyszycie produkcje które powstały od 2008 aż, do obecnej chwili .Wszystkie robione na programie fl Studio 8 ,oraz fl 9 . Zapraszam wszystkich do wysłuchania moich produkcji .. Muzyka trance charakteryzuje się tempem pomiędzy 130 a 160 bpm. Znajduje się tu też znane ustawienie stopy 4x4, konieczne do umieszczania kawałków w setach, co w przypadku Trance jest zjawiskiem bardzo częstym. Gatunek ten nie zalicza się do muzyki easy-listening [łatwej do słuchania], ze względu na złożoną konstrukcję i dużą ilość odgrywanych w jednym czasie ścieżek. Wśród podgatunków wyróżnia się między innymi progressive, goa trance, psychedelic trance, hard trance, uplifting, vocal trance, tech-trance oraz czasem euro trance będący określeniem najbardziej komercyjnej i nie zawsze ambitnej wersji. Obecnie muzyka ta staje się jedną z najbardziej popularnych odmian muzyki elektronicznej przy czym powoli staje się popularna także w polskich klubach muzycznych. Kraje największej popularności muzyki trance to Holandia, Wielka Brytania i Niemcy. Najpopularniejsi wykonawcy muzyki trance: * Armin van Buuren (Holandia) * Tiesto (Holandia) * Ferry Corsten (Holandia) * Sander van Doorn (Holandia) * Kyau vs Albert (Niemcy) * Paul Van Dyk (Niemcy) * ATB (Niemcy) * Blank & Jones (Niemcy) * Above & Beyond (W. Brytania) * Darude (Finlandia) * BARDZO GORĄCO ZAPRASZAM NA STRONY GDZIE ZNAJDZIECIE WIĘCEJ KAWAŁKÓW -------http://www.myspace.com/vanyorge http://soundcloud.com/van_yorge pozdrawiam gorąco .............

 • RADEK P

  RADEK P

  Miasto: Szczecin

  RADEK P - Radosław Polemberski, urodzony 30.04.1993. Młody, ambitny, wesoły chłopak z przy morskiego miasteczka, Trzebiatów. Zanim Radka przygoda z muzyką się zaczęła działo się o wiele więcej rzeczy związanych sportem. Zainteresowanie piłką nożną, koszykówką, siatkówką, ale fakt taki, że Radka piłka nożna ciągnęła bardzie i fascynowała. Początkowo było to zamiłowanie do "karcenia" bramkarzy, a następnie miłość ratowania drużyny z opresji. Lecz zafascynowanie sportem trwało krótko, bardzo krótko. Po odniesieniu w trakcie meczu, kontuzji (złamania ręki), Radek z trzeźwym umysłem doszedł do zdania, że koniec ze sportem. Przez nie długi okres, bo 2 miesiące nie wiedział co chcę robić, do puki nie włączył internetowego radia. Wtedy zafascynowała go gra na konsoli DJ'skiej i miłość do muzyki zaczęła się wtedy powiększać, z minuty na minuty, z przejścia na przejście. Od 2000 roku, od 2004 roku zapoczątkował swoją karierę DJ'ską. Nie było to nic wielkiego, bo to były same szkolne dyskoteki, później zaczął grywać w radiach internetowych. Pewnego dnia coś tchnęło Radka i w głowie usłyszał "DJka to za mało! Zacznij produkować.", więc tak się stało. Trwa to dokładnie od 2005 roku. W 2010 roku, Radek postanowił przystopować w karierze remixera, a wziąść się za produkcję własnych utworów. W 2011 roku powstał utwór progressywny z udziałem wokalistki, która jest znana z hitów takich jak: 3r - Shine On, Robert M - Super Bomb, 3r - Black Cherry, który został wydany w My Music. Znalazł się w takich radiach jak OpenFM (k. Imprezka), My Music Radio, ale to nie koniec sukcesy utworu "Keep Control"! Również utwór pojawił się na dwóch prestiżowych składankach, których patronatem medialnym jest radio ESKA. Pójście za ciosem było bardzo łatwym krokiem i powstał utwór pod tytułem "Insanity" wraz ze współpracą tej samej wokalistki z USA. Dźwięki dominujące w Radka utworach są bardzo przyjemne i nadające klimat tym osobom, które się bawią w klubie, siedzą w domu. Projekt "RADEK P" został zapowiedziany przez DJ'a Remo jako kolejny młody kozak polskiej sceny klubowej.

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post