PARTIZAN

Założyciel:
PARTIZAN
PARTIZAN Miasto:
Warszawa
Zobacz profil
PARTIZAN
Rodzaj muzyki:
Rock
Założenie grupy:
28 maja 2009
Ostatnia modyfikacja:

Alternatywny rock

Z prawdziwą dumą przedstawiamy videoklip "Jeśli" zespołu PARTIZAN.
http://www.myspace.com/partizaneurope

Utwór "Jeśli" promuje płytę PARTIZAN "Homoapatia" która ukaże się 12 czerwca nakładem Lemon Records. Video jest dziełem kolektywu - Grupa 13.

Zespół PARTIZAN powstał w 2006 roku na bazie nowofalowego CHE!. Założycielami i duchowymi motorami grupy są: Paweł (Paulus) Sulik, którego poprzednie projekty zyskały miano kultowych, (KINSKY, MULTICIDE) i Mariusz (Mario) Nałęcz-Nieniewski, znany z takich kapel jak CHOCOLATE SPOON czy MARIONETY. Brzmienie basu zasługa Rafała (Rolfa) Biskupa, którego muzyczny rodowód to legendarny POST REGIMENT oraz EL BANDA. Całości obrazu dopełnia perfekcjonista w swoim fachu, grający na perkusji Marek Dębniak.

Siła PARTIZAN tkwi w połączeniu charakterystycznych tekstów Paulusa z wyrafinowaną muzyką, łączącą elementy różnych stylów, w efekcie sprowadzającą się do dojrzałego, szlachetnego rocka. Propozycja zespołu jest na polskiej scenie wyjątkowa, a PARTIZAN jest obecnie jedną z bardziej oryginalnych grup, tworząc muzykę, której nie da się w żaden sposób zaszufladkować.

W sprawie wywiadów, nagrania ID dla stacji radiowych oraz innych informacji kontaktuj się z:
Lemon Records: Paweł Modzelewski (664 718 485) p.modzelewski@lemonrecords.pl
PARTIZAN: Paulus (507 095 584) partizan@vp.pl
Menagement: biuro@zuk.org.pl

Pozdrawiamy,
Miłego Oglądania!

  • PARTIZAN

    PARTIZAN

    Miasto: Warszawa

    12 czerwca ukazała się debiutancka płyta PARTIZAN pod tytułem "Homoapatia". Płyta przygotowywana przez PARTIZAN prawie rok, swoje finalne brzmienie zawdzięcza znanemu producentowi - Wojtkowi Olszakowi. Teledysk do utworu "Jeśli" stworzyła wrocławska Grupa 13. P A R T I Z A N Założycielami i duchowymi motorami PARTIZAN są: Paweł (Paulus) Sulik, którego poprzednie projekty zyskały miano kultowych, (KINSKY, MULTICIDE) i Mariusz (Mario) Nałęcz-Nieniewski, znany z takich kapel jak CHOCOLATE SPOON czy MARIONETY. Charakterystyczne brzmienie basu to zasługa – Rafała (Rolfa) Biskupa, którego muzyczny rodowód to legendarny POST REGIMENT oraz EL BANDA. Całości obrazu dopełnia perfekcjonista w swoim fachu, grający na perkusji - Marek (Marko) Dębniak. Na brzmienie kapeli PARTIZAN składają się zarówno rockowa, korzenna energia jak i poszukiwanie świeżości w brzmieniach. To co leży u podstaw PARTIZAN, to przekonanie, że muzyka może być uniwersalną płaszczyzną porozumienia dla ludzi o kompletnie różnych doświadczeniach i przekonaniach. STRONA: www.partizan.pl http://www.myspace.com/partizaneurope

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post