Paul Oakenfold

Założyciel:
DJ Electronic
Paul Oakenfold
Rodzaj muzyki:
DJ'e
Założenie grupy:
26 listopada 2007
Ostatnia modyfikacja:
26 listopada 2007

Niedługo w Polse

7 grudnia jak wiadomo już wszystkim pewnie, do Polski, a dokładnie do Hali Stulecia we Wrocławiu zawita Paul Oakenfold. Przyłączajcie się do tej grupy fani tego dj-a oraz wszyscy ci, którzy 7-go wbijają do Hali na imprezkę

 • DJ Electronic

  DJ Electronic

  Miasto:

 • Dj Baks

  Dj Baks

  Miasto: Ząbkowice Śląskie

  Początkujący dj ,tworzy i remixuje wraz z kolegami z formacji DarkWare Project . Mam 16lat pochodzę z ząbkowic śląskich, od zawsze interesowałem się muzyką ,ale od jakichś 7-8lat interesuje się muzyką klubową . To jest jedyny rodzaj muzyki jaki mnie kręci , bez niej jest mi cięszko . Już niedługo zaczynam prace nad setem ze swą formacją ,,DarkWare Project"

 • Djradiomax

  Djradiomax

  Miasto: Zawiercie

  DjRadiomax - czyli młody producent muzyczny pochodzący z Zawiercia.Tworzeniem muzyki zajmuje się w sumie od nie dawna.Zawsze mnie to kreciło,ale dopiero niedawno pojawiła możliwośc sprawdzenia się:) Tworze na programie FL Studio 6 i staram się wszystko robić sam.Wszakże co za sens jest korzystania z "gotowców" Poziom który prezentuje pozostawia wiele do życzenia,ale z czasem będe się starał robic coraz lepsze kawałki.Preferuje głównie takie kliamaty jak Techno,Progressive i Trance i w tych własnie kręgach zamierzam tworzyc:)

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post