Progressive Rock

Założyciel:
MegaMjuzik
MegaMjuzik Miasto:
Gdynia
Zobacz profil
Progressive Rock
Rodzaj muzyki:
Rock
Założenie grupy:
11 października 2007
Ostatnia modyfikacja:
17 października 2007

Grupa fanów rocka progresywnego

Fanclub legendarnych grup progresywnego grania: Pink Floyd, Marillion, Genesis, Porcupine Tree, Tool, Riverside,

 • MegaMjuzik

  MegaMjuzik

  Miasto: Gdynia

  Fan każdej nieobojętnej i niegłupiej muzy!

 • Surogat

  Surogat

  Miasto: Wrocław

  Surogat to substancja zastępcza -efemeryda, zbiera się na konkretne projekty i zanika w czeluściach świadomości. Muzyka Surogatu gości głównie w teatrze ale dociera też w różne ciekawe miejsca z pogranicza teatru i muzyki.

 • kuba-w

  kuba-w

  Miasto: kraków

  to ja kubaW!

 • Yellowmind

  Yellowmind

  Miasto: Kraków

  Tak sobie kiedyś graliśmy

 • cambria

  cambria

  Miasto: Wrocław/Pabianice

  Jestem spoglądającym z nieba... "Narcyz koncentruje się na podtrzymywaniu przekonania o swojej wyjątkowości, a do tego potrzebuje swoistej widowni – osób, którzy będą go w utwierdzać w jego przekonaniu. W swojej szaleńczej pogoni za świetnością nie liczy się z innymi. Potrafi iść do celu „po trupach”. Osoby patrzące krytycznie są izolowane i odrzucane. Narcyz nie przyjmuje opinii innych osób, nie lubi i nie przyjmuje krytyki."

 • mEteOpaTa

  mEteOpaTa

  Miasto: Kraków-Polska

  WITAMY SERDECZNIE NA NASZYM MUZZO PROFILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zespól powstal w grudniu 2004 roku. Zostal zalozony przez klawiszowa Krzysztofa Lepiarczyka, który do wspólpracy zaprosil innych muzyków, grajacych na co dzien w znanych krakowskich zespolach. Szybko okazalo sie, ze rock - popowy sklad dobrze sie rozumie i potrafic zbudowac ciekawy repertuar, co potwierdzilo sie na Przegladzie Kapel Studenckich, który zespól wygral. Byl to jednoczesnie premierowy wystep kapeli, co tym bardziej dodalo zespolowi skrzydel. W nagrode zespól zagral koncert w "Rotundzie", a wkrótce potem zaczal koncertowac na innych krakowskich scenach. Zagral miedzy innymi z takimi slawami jak "Lady Punk" (na juwenaliach) i Monika Brodka (majówka na Bloniach). Wszedzie zespól byl cieplo przyjmowany przez sluchaczy. Meteopata moze sie pochwalic udzialem w programie „Kawa czy herbata” emitowanym przez TVP oraz profesjonalnym teledyskiem zrealizowanym przez LGF. Zespol oprócz kilku „Epek” doczekal sie wydania plyty dlugograjacej ”Muzycznie bedzie slicznie” Plyta ukazala sie przy pomocy Swewave Music ze szwecji (http://www.swewave.com/). Po roku czasu od wydania plyty zespól przeszedl roszady personalne. .............................................................................................................. Kasia, Aretha, Krzysiek, Grzesiek, Piotr , ZAGLĄDNIJ DO NAS : www.myspace.com/meteopata KUP NASZA CD NA www.meteopata.cracow.pl www.allegro.pl www.lynxmusic.pl

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post
post Servants Of Silence 1 Piątek, 7 października 2011 (18:39)
post MakeMake 1 Sobota, 16 kwietnia 2011 (14:16)
post VAN 1 Poniedziałek, 3 stycznia 2011 (15:06)
post Alchemia Blues Rock Jam Band 1 Poniedziałek, 17 maja 2010 (01:58)
post ROGER ROGER 1 Środa, 25 listopada 2009 (19:03)
post alters 1 Piątek, 19 czerwca 2009 (12:08)
post novak 1 Środa, 20 maja 2009 (19:10)
post Mateusz Badura 1 Czwartek, 7 maja 2009 (15:55)
post TERMINAL 1 Sobota, 21 lutego 2009 (10:14)
post Blues Rock Jazz Warsaw Festival 1 Piątek, 9 stycznia 2009 (21:36)