Queen

Założyciel:
natalishunia
Queen
Rodzaj muzyki:
Rock
Założenie grupy:
28 grudnia 2007
Ostatnia modyfikacja:
1 stycznia 2008

Queen fan

Grupa fanów Freddiego, Maya, Taylora i Deacona

 • natalishunia

  natalishunia

  Miasto:

 • Dorota

  Dorota

  Miasto: Podhale

  "...BEZ CIEBIE JEST NIC, PUSTKA, BEZWONNOŚĆ DNI...",

 • Zakaz Plakatowania

  Zakaz Plakatowania

  Miasto: Wrocław

  Nikt nie wie kiedy, nikt nie wie jak i dlaczego powstał zespół Zakaz Plakatowania. Najważniejsze jest to, że dobrze się bawimy... Jak mawiał nasz koncertowy konferansjer: " nie ma co ubijać piany, trzeba solidnie zasadzić...!!!"

 • M Fredka

  M Fredka

  Miasto: Kielce

  Poszukując w młodych grupach nutki classic rocka...

 • _MYSACRUM_

  _MYSACRUM_

  Miasto: POZNAń, tel 664982582

  MYSACRUM - mamy kilkanaście autorskich utworów, koncertrowaliśmy w najważniejszych poznańskich klubach. Utwór OCEAN był prezentowany przez Radio Merkury. Muzyka, teksty, aranżacje, produkcja = własne. w utworze OCEAN na saksofonie MARCIN KAJPER - best of the best. W ostatnim czasie nasza kompozycja BEZSZELESTNIE zakwalifikowała się do ogólnopolskiego konkursu radiowego PRZEBOJEM NA ANTENĘ. Nasza Ania wystąpiła w półfinale Mam Talent 5. Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania naszego nowego klipu o Natalie https://www.youtube.com/watch?v=jbSGjBiVHEU muzyka, teksty i aranżacja: Maciej Mokrzycki, Ania Polowczyk, Darek Kamiński, mix i master: Piotr Nowak, Grzegorz Stasiuk, Maciej Mokrzycki, Darek Kamiński

 • Hulba

  Hulba

  Miasto: Zakopane

  Mam 15 lat i chciabym wejsc w swiat muzyki, chce robic to co lubie i dzielic sie moja pasja z innymi, chce cieszyc sie swoimi produkcjami i wiaze z tym swoja przyszlosc. Prosze o komentarze ze swoja szczera opinia bo na takiej mi tylko zalezy. Muzyka: 1. Krotki projekt nieskonczony jeszcze, polecam sluchac na dobrym sprzecie, poniewaz bas ma bardzo niskie tony. Smyczki, pianino elektryczne, syntezator - bas, perkusyjka acid jazzowa (w programie Garage Band na macintoshu). 2. Kolejny utwór i kolejny nieskończony projkt niestety. Podobna stylistyka jak w pierwszym projekcie. Kontrabas, smyczki (troche podrasowane), lekka acid jazzowa perkusja oraz krótka chwila pianina elektrycznego (w programie Garage Band na macintoshu). 3. Projekt 3 zostal zrobiony na PC-cie w programie FL Studio, bas lekko funkowy, beat elektroniczny i acid jazzowe klawisze. Uznajmy go za demo, poinewaz chce jeszcze wniesc troche zmian. 4. Projekt 4 rowniez zostal zrobiony na PC-cie w programie FL Studio, ze tak powiem lekki, "lajcikowy" kawalek, na poczatek wersja instrumentalna, ale dodam jeszcze wersje z wokalem.

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post
post Zakaz Plakatowania 1 Sobota, 9 lutego 2008 (00:19)