Raperzy i Producenci (Polska)

Założyciel:
Baster
Baster Miasto:
Turek
Zobacz profil
Raperzy i Producenci (Polska)
Rodzaj muzyki:
Hip-Hop
Założenie grupy:
9 maja 2010
Ostatnia modyfikacja:
9 maja 2010

RiP

Polscy Raperzy i Producenci ktorzy nie boja sie promowac swoich pomyslow...Goraco Zapraszam

 • Baster

  Baster

  Miasto: Turek

  Mieszkaniec miasta Turek w Wlkp.BeatMeaker i Producent działający juz od 2001 roku...Obecnie współpracuje z Deją (Punt Widzenia=Deja,Kulas i Baster) 24-letni wojownik który nadal działa w Podziemiu Już niedługo powstanie wspólny Projekt wyłącznie z Deją (Znów Wybucha Wojna) Moje produkcje można posłuchac tez na... www.baster.mp3.wp.pl ZAPRASZAM do oceniania i komentowania....PISSSS........

 • MatiBDG

  MatiBDG

  Miasto: Bydgoszcz

 • MISQUAMATUS

  MISQUAMATUS

  Miasto: Kobyłka Ossów , WWA Centrum Wstrząsów

  Jeśli któryś z was rzyzwyczaił się do tej stronki to niestety ale nie bawem bedzie usuwana. Nowy oziom że się tak wyraże i nowe możliwośi nie pozwalaja mi trzyma starych utworów i starej strony . Więcej info zostanie umieszczone z chwilą gdy nowa strona będzie gotowa w 100% . Kto wie może znowu się obawie we własną strone www .Kto to wie , kto to wie... Pozdrawiam misq.

 • debiutant

  debiutant

  Miasto:

  UWAGA! UWAGA! Ten profil na muzzo służy wyłącznie do promocji eNeF Squad. Debiutant już nie nagrywa, dlatego jeśli chcecie być na bieżąco z tym co tworzy wspomniany skład to zachęcam do zapoznania się z poniższymi linkami: kanał youtube : http://www.youtube.com/user/eNeFtv ZACHĘCAM DO POLUBIENIA: http://www.facebook.com/eNeFsquad (tam na bieżąco wrzucamy info o tym nad czym obecnie pracujemy) eNeF powstał pod koniec 2009 roku z inicjatywy MMK i Debiutanta. W pierwszej połowie 2010 roku, oprócz kilku pojedynczych kawałków, współpracowaliśmy głównie z zaprzyjaźnionym składem cel32 nad wspólnym projektem, tworząc wraz z nim i innymi znajomymi raperami kolektyw Apel Records. W trakcie prac dołączyli Gavi (obecnie nie jest już członkiem eNeF) oraz Zyziu. Później przyszedł czas na własną produkcję, lecz po nagraniu kilku utworów, z przyczyn osobistych musieliśmy wstrzymać pracę nad naszym mixtapem "eNeF" (cześć z zaplanowanych utworów wykorzystaliśmy na kolejnym projekcie składu) Po krótkiej przerwie, przerywanej pojedynczymi i nielicznymi utworami, rozpoczęliśmy prace nad "Projektem Grube Gibony". Za zamysł oraz wykonanie projektu odpowiadają Zyziu, MMK, Richard oraz Kristal (który odpowiadał również za master i mix wszystkich kawałków na mixtape). Udało się nam plan zrealizować choć w lekko zmienionej formie niż zakładaliśmy na początku. Najważniejszą zmianą było dołączenie do składu Morsona. TERAZ dajemy wam nasz kolejny mixtape "Przerwa na rap". Na koniec dodam, że nieraz można również spotkać się z nazwą Konfederacja NF zamiast eNeF. 1 MAJA 2011 PROJEKT GRUBE GIBONY http://www.4shared.com/get/o5_mSILI/eNeF_-_Projekt_Grube_Gibony_PL.html 28.07.2012 PRZERWA NA RAP http://www32.zippyshare.com/v/91859944/file.html http://www.4shared.com/folder/fafJh0G8/eNeF_-_Przerwa_na_rap_PL-2012.html

 • Jacobson

  Jacobson

  Miasto: Check This Out!

  Jestem początkujący. Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Jeśli jesteś chętny/chętna - napisz! Kontakt : GG - 13764025 E-Mail : bluejacob@wp.pl __________________________ facebook : https://www.facebook.com/bluejacobs ________________________________________________ youtube : http://www.youtube.com/user/jacobsonniezalezni ________________________________________________ Napiszę milion wersów, proszę daj mi kwadrans, a zrobię abracadabra w rytmie bragga.

 • od O do S do A

  od O do S do A

  Miasto: EuDeZet, HollyŁódź

  Sie nie podoba ? Wypad ! Nikt Cie nie zmusza by leciało to w twych uszach !!! Robię swoję i mam Wyjebane na komentarze twoje !!!

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post