Rave DJ`s Team

Założyciel:
djsmartproject
djsmartproject Miasto:
Suwałki
Zobacz profil
Rave DJ`s Team
Rodzaj muzyki:
Techno
Założenie grupy:
15 marca 2008
Ostatnia modyfikacja:
15 marca 2008

DJ`e

Grupa dla tych którzy chcą zostać czlonkami grupy Rave DJ`s Team.

Zasady:
1. Jesteś DJem

2. DJ musi sam też tworzyc kawalki, nie zawsze cala grupa.

3. Jezeli chcesz być w tej grupie to swoje utworki musisz podpisywać nazwą grypy np.: ................. aka. Rave DJ`s Team (w miejsce kropek wstaw swoje pseudo artystyczne).

4. DJ Smart Project (czyli ja) jest szefem grupy i do niego można zgłaszać wszystkie problemy, uwagi, propozycje, pomysły. Po prostu jak coś macie na sercu to proszę do mnie się zgłaszać.

5. Utrzymywać z min kontakt. GG: 5709252

6. Jeżeli skończyles jakich utworek do zgloś go do mnie do akceptacji (zazwyczaj akceptuje utworki więc nie bedzie z tym problemu) :)

7. Jeżeli chcesz zrobić jakiś utworek do też należy to zgłosić do mnieJezeli ktoś nie bedzie trzymał sie zasad to automatycznie wywalam z grupy na zbity pysk... :)

POZDROOO :)
DJ Smart Project aka. Rave DJ`s Team

 • djsmartproject

  djsmartproject

  Miasto: Suwałki

  Nick: DJ Smart Project Imię: Hubert Miejscowość: Suwałki Data Urodzenia: 12 lipiec 1991r. Witam. Pod tym pseudo kryje się utalentowany Hubert S. pohodzący z Suwałk. Swoją przygodę w DJce zaczął w na początku 2007 roku kiedy ściągnął z internetu program do robienia muzyki zwany FL Studio. Od tamtej pory zaczął robić swoje utworki. Pomalutku zyskał popularność wśród swoich kolegów i innych nieznanych dla niego osób dla których zaczęły sie podobać jego utworki. Zapraszam do oglą dania mojej oficjalnej strony i ściagania moich utworków. DJ Smart Project. POZDROO!!!:)

 • polly

  polly

  Miasto: gorzow wlkp

 • JokerTheManiack

  JokerTheManiack

  Miasto: Pszczyna

  Hardstyle Is My Style... I Love Music xD Fruity Loops :)

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post