Silesian Rock

Założyciel:
Silesian Rock
Silesian Rock Miasto:
Górny Śląsk
Zobacz profil
Silesian Rock
Rodzaj muzyki:
Rock
Założenie grupy:
18 października 2010
Ostatnia modyfikacja:

Śląskie zespoły rockowe

W naszych głowach narodził się pomysł miejsca zrzeszającego i promującego śląskie zespoły rockowe. Wyznaczyliśmy sobie za zadanie stworzenie projektu realizującego właśnie to zadanie. Oprócz tego, chcemy dać śląskim rockmanom możliwość zagrania koncertów nie tylko w ich najbliższej okolicy, ale w całej Silesii, co pozwoli im na zaistnienie w szerszym kręgu publicznym. Dzięki nam masz również możliwość skompletowania zespołu ( więcej informacji na naszej stronie ).

Śląska scena rockowa jest jedną z największych w Polsce i zasługuje na takie miejsce. Mamy nadzieję, że sprostamy Waszym wymaganiom i stworzymy je razem.

Silesian Rock
www.silesianrock.art.pl

 • Silesian Rock

  Silesian Rock

  Miasto: Górny Śląsk

  W naszych głowach narodził się pomysł miejsca zrzeszającego i promującego śląskie zespoły rockowe. Wyznaczyliśmy sobie za zadanie stworzenie projektu realizującego właśnie to zadanie. Oprócz tego, chcemy dać śląskim rockmanom możliwość zagrania koncertów nie tylko w ich najbliższej okolicy, ale w całej Silesii, co pozwoli im na zaistnienie w szerszym kręgu publicznym. Dzięki nam masz również możliwość skompletowania zespołu!(odpowiedni dział naszego forum) Śląska scena rockowa jest jedną z największych w Polsce i zasługuje na takie miejsce. Mamy nadzieję, że sprostamy Waszym wymaganiom i stworzymy je razem.

 • Łukasz Lipowczan

  Łukasz Lipowczan

  Miasto: Wiślica/Cieszyn

  Jak każdy nastolatek słuchałem różnej muzyki od popu po ciężki metal. Aktualnie słucham bluesa z mocniejszym podrywem rockowym. Mam 22 lata moja przygoda z muzyką zaczęła się dawno już od najmłodszych lat fascynowała mnie gitara dlatego też udałem się do szkoły muzycznej. Po wielu latach nauki postanowiłem założyć kapele. Było ich wiele raz grające spokojnego bluesa aż po mocne metalowe brzmienie.w 2008 roku dołączyłem do kapeli Gif Noise (gitara solowa, wokal) z która współpracuje do dziś. Z początku grałem na gitarze solowej z czasem jednak zastąpiłem również wokalistę. W między czasie grałem w kapeli której byłem założycielem kapela nosiła nazwę "Up Stage" (wokal,gitara rytmiczna,teksty,kompozycje) klimaty bluesowe. Z przyczyn losowych działalność kapeli została zawieszona. W 2010 roku nawiązałem współprace z zespołem "Disaster" (wokal/teksty) która zaowocowała nagraniem w studiu kilku numerów. Podjąłem się współpracy z tym zespołem ponieważ chciałem grać mocną muzykę i po prostu tylko śpiewać. Uczestniczyłem również w wielu projektach solowych. Na portalu muzzo.pl udostępniam próbki swoich możliwości z kilkoma kapelami a także numery solowe.Aktualnie gram jeszcze w kapeli, a właściwie "duo gitarowe" jak i również przygotowuje się do nagrania solowego albumu. tel 515 532 042 email lukasz187@o2.pl

 • Silesia-On-Air

  Silesia-On-Air

  Miasto: Katowice

  www.silesiaonair.pl www.youtube.com/silesiaonair https://twitter.com/#!/SilesiaOnAir Zespoły i artysci którzy chcą zaprezentowac swoja twórczośc prosimy o kontakt na adres mailowy : silesiaonair@wp.pl

 • studio nagran

  studio nagran

  Miasto: Katowice

  nagrywamy,nagrywamy,nagrywamy,tniemy,poprawiamy ,dostrajamy i nadal nas to cieszy...;) Dla zespołów : -dema i pełne sesje -mastering materiałów powierzonych -równanie bębnów Akcja Prowadzona z Fabryką Zespołów i Jurkiem Owsiakiem : Nagraj Swoje Demo w Atrakcyjnej cenie!!!! My nagrywamy Fabryka Zespolow recenzuje! Muzyka trafia na eliminacjie Przystanku Woodstock! Sprzęt : 1.Stół mikserski - Soundcraft Spirit Studio 2.Monitory odsłuchowe : bliskie pole : Yamaha SN 10 m studio ,Yamaha MSP 5 ,dalekie pole : JBL 4410A 3.DAT Tascam DA-30MKZ 4.Programy : Logic 9 Studio, ProTools 5.1 LE 5.Interface : Presonus Fire Studio 6.Komputery : Apple Mcintosh 7.Procesory zewnętrzne : Yamaha REV 500 Digitech Studio Quad 4 SPL Vitalizer MK2 BBE Sonic Maximizer 822A Behringer Ultra-curve 8.Mikrofony : AKG C3000B,AKG D20, Shure sm57,Audix D2,D4 9.Słuchawki : AKG K240 Studio,bayer Dynamic 10.Instrumenty : Roland Fantom X8 ,Korg Trinity Plus, Korg X3,KOrg M3, Roland JV 1080,EMU Si4000(sampler),EMU Proteus1,Opcode Studio 4 Kontakt : btrecords@wp.pl tel:603.580.682 zyczymy powodzenia!!! Mozna nas znalezc także tu: www.btrecords.pl www.myspace.com/btrecordspl www.nasza-klasa.pl www.facebook.com/EwaOtolinska www.youtube.com/btrecordspl Wkrotce w studiu odbywac sie beda warsztatay instrumentalno wokalne!!! Odwiedzajcie strony studia aby byc na bieżąco !!!

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post