Sun, Fun, Rock''n''roll

Założyciel:
ALERGEN
ALERGEN Miasto:
Kraków
Zobacz profil
Sun, Fun, Rock''n''roll
Rodzaj muzyki:
Rock
Założenie grupy:
15 listopada 2007
Ostatnia modyfikacja:
15 listopada 2007

Muzyka,radość i pozytywne wibracje!

Dla Tych , któzy czują,że muzyka rock''owa potrafi zmieniać życie, dawać radość i natchnienie, być drogą, leczyć doła, poprawić humor, dodawać energii, rozwiązywać problemy...dla tych, którzy wiedzą o co chodzi... dla tych, którzy się bawią i cieszą życiem! :)

 • ALERGEN

  ALERGEN

  Miasto: Kraków

  :) KONTAKT: www.alergen.art.pl www.facebook.pl/alergen.music alergen@o2.pl http://youtu.be/bVUroS19rB4 - Razem z nami!

 • DreamLo

  DreamLo

  Miasto: Krakow

  bo jedni są po to, żeby tworzyć..a inni po to, żeby to oceniać... a ja jestem pośrodku i się przyglądam....:)

 • ___LukeKlaris___

  ___LukeKlaris___

  Miasto: Made in World

  ....... .... niech przedstawi mnie muzyka....,która tworzona jest w zależności od nastroju i sytuacji życiowych ,którymi obdarza mnie los........ http://www.myspace.com/lukeklaris

 • _Synergy_

  _Synergy_

  Miasto: Katowice

  Często otrzymywaliśmy od Was zapytania, gdzie można kupić naszą płytę lub posłuchać naszej muzyki. Nadeszła chwila, w której możemy Wam na to pytanie odpowiedzieć. Chwila, na którą długo czekaliśmy. Otóż nasza piosenka KIEDY NIE MA CIĘ znajduje się na składance Radia Eska Zima 2009 The Best wydawanej przez wytwórnię My Music: http://www.eska.pl/?page=showAlbum&ala_id=1162 . Płyta może być świetnym prezentem na gwiazdkę. Cieszcie się razem z nami. To kolejny krok w dziejach Synergy, który mamy nadzieję prowadzi do tego, by nasza pomarańczowa energia dotarła do szerszego grona słuchaczy. Jesli piosenka się Wam podoba pomóżcie nam w jej promowaniu np. puście ją swoim znajomym, bawcie się przy niej na sylwestra, a przede wszystkim odnajdujcie w słuchaniu jej przyjemność i swoje emocje! Dzieki tak niewymagającym wielkiej energii działaniom wspomagacie nasze działania i motywujecie nas do tego by tworzyć wciąż nowe rzeczy własnie dla WAS! Kazdy Wasz pozytywny komentarz, usmiech na twarzy wywołany naszą muzyką lub nawet chwila melancholii jest dla nas nadzieją, że to co robimy ma sens. To pozwala nam wierzyć, w to, że dzielicie z nami miłość do muzyki, że chcecie na nią wpływać! Dziękujemy Wszystkim, którzy w nas wierzą, wspierają nas, słuchają nas! Zachęcamy zatem do słuchania składanki Eska Zima 2009 The best a w szczególności utworu Kiedy nie ma Cie!

 • flylight

  flylight

  Miasto:

 • Jacek i Placek

  Jacek i Placek

  Miasto: Kraków

  ...Muzyka jest piękna, dlatego trzeba ją grać! :) więc gramy tu i tam dając rozkosz dla ucha, upojenie dla umysłu i lekki powiew zmysłowego muśnięcia dla ciała :) Czy Jacek i Placek ma coś wspólnego z tymi dwoma z wiejskiej? Odpowiedź brzmi NIE! :) Ukradliśmy księżyc..owszem, ale ,że mamy dobre serca rozdamy go biednym głosząc dobre imię Tekli Wolaszyńskiej i Kornela Makuszyńskiego :).. zapraszamy na koncerty, na nich dowiecie się więcej.... Utwory i galerię zamieścimy niebawem! Pozdrawiamy! Zapraszamy na stronę: www.jacek-placek.art.pl !!!

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post
post Luna Negra 1 Środa, 1 kwietnia 2009 (19:31)
post _ NUTSHELL _ 1 Niedziela, 19 października 2008 (19:30)