SYNESTEZJA 3PB

Założyciel:
SYNESTEZJA 3PB
SYNESTEZJA 3PB Miasto:
Kożuchów
Zobacz profil
SYNESTEZJA 3PB
Rodzaj muzyki:
Alternatywa
Założenie grupy:
31 marca 2010
Ostatnia modyfikacja:
31 marca 2010

Troche art-rocka z poezją śpiewaną.

Kożuchowski Zespół "SYNESTEZJA 3PB" to trochę:[psychodelii] art-rocka,poezji śpiewanej,
dużo rockowych gitarowych brzmień i autorskie teksty.Zespół powstał w 2008r.w Kożuchowskim Ośrodku Kultury i Sportu "ZAMEK"i przez 2-lata w piwnicach tegoż ZAMKU intensywnie tworzył własny muzyczny styl. Dopiero w styczniu 2010r przyjął nazwę"SYNESTEZJA 3PB" i zaczął koncertować!Tak więc po 2-letnim "docieraniu materiału" zespół zaczął -żyć własnym życiem- co nas bardzo raduje!

Zespół {nadal} "stacjonuje" w Kożuchowskim Ośrodku Kultury i Sportu "ZAMEK",gdzie intensywnie tworzy nowe kompozycje, przed kolejnymi koncertami.


Skład:
Patrycja-vokal,autorka tekstów,
Piotr-gitara elekt.aranżacje muzyczne,
Paweł-perkusja.
Bartek-bas.

Kontakt:
Piotr Mileszko
tel:605979446
zespolpat@gmail.com

  • SYNESTEZJA 3PB

    SYNESTEZJA 3PB

    Miasto: Kożuchów

    Kożuchowski Zespół "SYNESTEZJA 3PB" to trochę: art-rocka,poezji śpiewanej, dużo rockowych gitarowych brzmień i autorskie teksty.Zespół powstał w 2008r.w Kożuchowskim Ośrodku Kultury i Sportu "ZAMEK"i przez 2-lata w piwnicach tegoż ZAMKU intensywnie tworzył własny muzyczny styl. Dopiero w styczniu 2010r przyjął nazwę"SYNESTEZJA 3PB" i zaczął koncertować!Tak więc po 2-letnim "docieraniu materiału" zespół zaczął -żyć własnym życiem- co nas bardzo raduje! Zespół na koncertach wprowadza aranżacje muzyczno-sceniczno-swietlne.ZAPRASZAMY na koncerty!!! Zespół {nadal} "stacjonuje" w Kożuchowskim Ośrodku Kultury i Sportu "ZAMEK",gdzie intensywnie tworzy nowe kompozycje, przed kolejnymi koncertami. Skład: Patrycja Kostrzewa-vokal,autorka tekstów, Piotr-gitara elekt.aranżacje muzyczne, Paweł-perkusja. Bartek-bas. Kontakt: Piotr Mileszko tel:605979446 zespolpat@gmail.com

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post