Techno Life

Założyciel:
Psychotrick
Psychotrick Miasto:
Jordanów
Zobacz profil
Techno Life
Rodzaj muzyki:
Techno
Założenie grupy:
2 listopada 2010
Ostatnia modyfikacja:
2 listopada 2010

Grupa dla DJ'ów

...

 • Psychotrick

  Psychotrick

  Miasto: Jordanów

  Witam Mam 16 lat. Tego typu muzyką interesowałem się od zawsze, lecz moja pasja ograniczała się tylko do słuchania,dopiero na początku tego roku wziąłem się za robotę.Z czasem mam zamiar kupić jakiś doby sprzęt, Niedługo pojawi się ich trochę więcej. e-mail- technolife@o2.pl Pozdrawiam.:) W połowie kwietnia a może nawet wcześniej ukaże się mój następny singiel ,pt. "Crazy Fun" mam nadzieje że się spodoba

 • NieOgarnia

  NieOgarnia

  Miasto: Chodzież

  Młody 19-letni producent , ciągle poszerzający swoje umiejętności i pielęgnujący tą pasję jaką jest produkcja utworów w stylu HardStyle HardCore.

 • RADEK P

  RADEK P

  Miasto: Szczecin

  RADEK P - Radosław Polemberski, urodzony 30.04.1993. Młody, ambitny, wesoły chłopak z przy morskiego miasteczka, Trzebiatów. Zanim Radka przygoda z muzyką się zaczęła działo się o wiele więcej rzeczy związanych sportem. Zainteresowanie piłką nożną, koszykówką, siatkówką, ale fakt taki, że Radka piłka nożna ciągnęła bardzie i fascynowała. Początkowo było to zamiłowanie do "karcenia" bramkarzy, a następnie miłość ratowania drużyny z opresji. Lecz zafascynowanie sportem trwało krótko, bardzo krótko. Po odniesieniu w trakcie meczu, kontuzji (złamania ręki), Radek z trzeźwym umysłem doszedł do zdania, że koniec ze sportem. Przez nie długi okres, bo 2 miesiące nie wiedział co chcę robić, do puki nie włączył internetowego radia. Wtedy zafascynowała go gra na konsoli DJ'skiej i miłość do muzyki zaczęła się wtedy powiększać, z minuty na minuty, z przejścia na przejście. Od 2000 roku, od 2004 roku zapoczątkował swoją karierę DJ'ską. Nie było to nic wielkiego, bo to były same szkolne dyskoteki, później zaczął grywać w radiach internetowych. Pewnego dnia coś tchnęło Radka i w głowie usłyszał "DJka to za mało! Zacznij produkować.", więc tak się stało. Trwa to dokładnie od 2005 roku. W 2010 roku, Radek postanowił przystopować w karierze remixera, a wziąść się za produkcję własnych utworów. W 2011 roku powstał utwór progressywny z udziałem wokalistki, która jest znana z hitów takich jak: 3r - Shine On, Robert M - Super Bomb, 3r - Black Cherry, który został wydany w My Music. Znalazł się w takich radiach jak OpenFM (k. Imprezka), My Music Radio, ale to nie koniec sukcesy utworu "Keep Control"! Również utwór pojawił się na dwóch prestiżowych składankach, których patronatem medialnym jest radio ESKA. Pójście za ciosem było bardzo łatwym krokiem i powstał utwór pod tytułem "Insanity" wraz ze współpracą tej samej wokalistki z USA. Dźwięki dominujące w Radka utworach są bardzo przyjemne i nadające klimat tym osobom, które się bawią w klubie, siedzą w domu. Projekt "RADEK P" został zapowiedziany przez DJ'a Remo jako kolejny młody kozak polskiej sceny klubowej.

 • DAS

  DAS

  Miasto: Slawno

 • Filip

  Filip

  Miasto: Śrem

 • Tymekk

  Tymekk

  Miasto: Skierniewice

  Tymekk -Muzyka Elektroniczna

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post