Techno, Trance I Mieszanki Dance =)=)=)

Założyciel:
LadyQuatro
Techno, Trance I Mieszanki Dance =)=)=)
Rodzaj muzyki:
Dance
Założenie grupy:
28 listopada 2007
Ostatnia modyfikacja:
28 listopada 2007

MuZa To MoJe ŻyCiE =)

Klimatttt!!!! =) Muza, Muza, Muza i MUZA xD I Tylko To Się Liczy ... :):):) Lasery, światła I MY xD <Lol> Hihi:) Poprostu Wszystko W Dłoniach Dj'a =)

 • LadyQuatro

  LadyQuatro

  Miasto:

  zapraszam na GG: 7989486 ;)

 • DJ Dortil

  DJ Dortil

  Miasto: Tarnów Opolski

  Witam Nazywam się Dominik Zugaj. Tworzeniem interesuje się od ok. 5 lat, jednak nigdy nie było to profesjonalne. Obecnie korzystam z programu FL Studio i dopiero się uczę. Pozdrawiam! KONTAKT gg - 5093731 @ - domin1993@o2.pl P.s Polecam słuchać moich kawałków na słuchawkach :)

 • madlen489

  madlen489

  Miasto: Trzcianka

 • Dj Baks

  Dj Baks

  Miasto: Ząbkowice Śląskie

  Początkujący dj ,tworzy i remixuje wraz z kolegami z formacji DarkWare Project . Mam 16lat pochodzę z ząbkowic śląskich, od zawsze interesowałem się muzyką ,ale od jakichś 7-8lat interesuje się muzyką klubową . To jest jedyny rodzaj muzyki jaki mnie kręci , bez niej jest mi cięszko . Już niedługo zaczynam prace nad setem ze swą formacją ,,DarkWare Project"

 • United Minds pres ImmerseA

  United Minds pres ImmerseA

  Miasto: Warszawa

  Bracia bliźniacy: Sunclyder aka Subishiko & T-RAVEL Mamy na koncie mnóstwo muzyki elektronicznej troszkę muzyki wydaliśmy w zagranicznych labelach http://www.myspace.com/unitedmindsmusic http://www.myspace.com/immerseamusic http://www.myspace.com/vortexbrothers mail/msn: sunclyder@o2.pl mail 2 :unitedminds@o2.pl [][][] Muzyka jest poezją dźwięków [][][]

 • Sylka

  Sylka

  Miasto: Wrocław

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post
post DJdallas 1 Wtorek, 8 grudnia 2009 (19:00)