UK HARDCORE / FREEFORM [www.HardcorePlanet.pl]

Założyciel:
Dj Toxer
Dj Toxer Miasto:
Łódź
Zobacz profil
UK HARDCORE / FREEFORM [www.HardcorePlanet.pl]
Rodzaj muzyki:
Techno
Założenie grupy:
16 października 2007
Ostatnia modyfikacja:
17 października 2007

UK HARDCORE - szybki, energiczny gatunek z Anglii. 170-190 bmp, wokale, pianina

Wszystko zaczęło się od rave. Później był oldschool i happy hardcore, a aktualnym ukoronowaniem rave'owej ewolucji jest właśnie UK hardcore. Gatunek ten charakteryzuje się ...: tempem od 170 do 190 bitów na minute, rytmem 4x4, przyśpieszonymi wokalami, efektownymi pianinami oraz zapierającymi dech w piersi synthami - wszystko razem tworzy niezwykłą harmonię i nie pozwala ustać w miejscu!

Natomiast Freeform jest bardzo bliską rodziną UK hardkoru, o bardziej zakręconym, ciemniejszym, kwaśniejszym i niesamowicie energetycznym brzmieniu.

NAJPOPULARNIEJSI W GATUNKU: Hixxy, Scott Brown, Darren Styles, Breeze, Re-con, Gammer, Dougal, CLSM, Brisk, Ultravibes, Kevin Energy, Sharkey, K-Complex, Arkitech, Alek Szahala

 • Dj Toxer

  Dj Toxer

  Miasto: Łódź

  Ello, nazywam się Rafał, mam 18 lat, pochodzę z Łodzi, jestem dj'em oraz w miarę możliwości staram się tworzyć własne utwory i wykonywać remixy. Moją muzyka jest uk hardcore, energiczyny, szybki i jeszcze nie do końca znany w tym kraju gatunek pochodzący z Anglii a wywodzący się od rave'u, oldschooli oraz happy hardcorów (pełniejszy opis przeczytasz w grupie uk hardcore/freeform). Daję wam do osłuchu wersje demo jak i pełne moich utworków oraz remixów, mam nadzieję że się spodobają. Proszę o liczne komentarze i oceny. ; )

 • Sisska

  Sisska

  Miasto:

  www.HardcorePlanet.pl

 • Yellowmind

  Yellowmind

  Miasto: Kraków

  Tak sobie kiedyś graliśmy

 • DJ Torpex

  DJ Torpex

  Miasto: Kraków

  DJ, producent, organizator imprez w Krakowie i Łodzi, założyciel HardcorePlanet.pl oraz generalny penetrator tkanki nerwowej. Wiesz jak to jest mieć puls 180 na minutę (i to przez cały czas)? Nie? Żałuj!

 • smisnykolo

  smisnykolo

  Miasto: Łódź

  I'm A Raver Not A Fucking Drug Addict!

 • jabba

  jabba

  Miasto: beLchatOw

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post
post Nefti 1 Piątek, 26 czerwca 2009 (13:44)
post _____PHANTOM______ 1 Piątek, 28 grudnia 2007 (18:50)
post Dj Toxer 1 Sobota, 20 października 2007 (02:45)
post Dj Toxer 1 Środa, 17 października 2007 (08:18)