VocalClub

Założyciel:
Pete-R
Pete-R Miasto:
Wm
Zobacz profil
VocalClub
Rodzaj muzyki:
Elektroniczna
Założenie grupy:
23 kwietnia 2008
Ostatnia modyfikacja:
23 kwietnia 2008

grupa przeznaczona wylacznie dla wokalistow i dla tych ktorzy ich poszukuja do wspolpracy...

a tak na marginesie....grupa dla kazdego ;)

 • Pete-R

  Pete-R

  Miasto: Wm

 • LsX

  LsX

  Miasto:

  współpraca...?

 • Szagmaster

  Szagmaster

  Miasto: Wieluń

  jestem MC oraz producentem muzyki elektronicznej współpracuję z ludźmi z polski jak i zza oceanu,rapuje,komponuje,prowadzę studio i gram koncerty jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną napisz do mnie maila pozdrawiam MC Szag PATRONAT MEDIALNY SERWISU WWW.MLODZIWYKONAWCY.XT.PL kontakt: szag-u@o2.pl więcej na ww.myspace.com/mcszag

 • thebest

  thebest

  Miasto:

 • LO-GIKA

  LO-GIKA

  Miasto: Augustów

  Dwoje ludzi o niebagatelnych atutach, których połączyła wspólna pasja do muzyki. Ona odpowiedzialna jest w tym duecie za teksty, vocal i sesje zdjęciowe, on na barki wziął to co najlepiej mu w życiu wychodzi, czyli komponowanie i składanie w całość ablumu. Jako założyciel BeLogic studio jest również producentem muzycznym. Niezwykle haryzmatyczne osobowości dają niecodzienne show podczas swoich koncertów. Spod ręki i ucha Kamila Rydzewskiego wyszło już dużo pereł spośród których kilka odniosło sukces na świecie i zajmowały miejsca w top 10 światowych list download. Justyna Witkowska nieco inaczej, ale także mocno ugruntowala się na rynku showbiznesu uczestnicząc w sesjach zdjęciowych do czasopism młodzieżowych, a wcześniej publikując swoje wiersze na łamach prasy. Z takiego połączenia mogło wyjść tylko i wyłącznie dziecko sukcesu jakim jest niewątpliwie Lo-gika. This is it. Now is time to open your ears. Your soul and horizons.

 • Beside Logic

  Beside Logic

  Miasto: Augustów/Suwałki

  Dwoje ludzi o niebagatelnych atutach, których połączyła wspólna pasja do muzyki. Ona odpowiedzialna jest w tym duecie za teksty, vocal i sesje zdjęciowe, on na barki wziął to co najlepiej mu w życiu wychodzi, czyli komponowanie i składanie w całość ablumu. Jako założyciel BeLogic studio jest również producentem muzycznym. Niezwykle haryzmatyczne osobowości dają niecodzienne show podczas swoich koncertów. Spod ręki i ucha Kamila Rydzewskiego (RUSHER) wyszło już dużo pereł spośród których kilka odniosło sukces na świecie i zajmowały miejsca w top 10 światowych list download. Multitalent, muzyk, instrumentalista, producent muzyczny. Jego pasje i pomysły przeistaczają się w jego produkcje. Justine Ellis nieco inaczej, ale także mocno ugruntowala się na rynku showbiznesu uczestnicząc w sesjach zdjęciowych do czasopism, jako modelka a wcześniej publikując swoje wiersze. Wokalistka, autorka tekstów. Jej styl reprezentuje delikatniejsza strona muzyki trance'owej, delikatny wokal pełen namiętności mówi wiele. Jej prywatną pasją jest fotografia i grafika, ale jednak od najmłodszych lat w sercu nosi muzykę. Z takiego połączenia mogło wyjść tylko i wyłącznie dziecko sukcesu jakim jest niewątpliwie Beside Logic. O ALBUMIE: "NOW YOU SEE" - unikalna, pełna energii i uczucia fuzja dwóch niesamowitych osobowości. Inspirowana wieloma gatunkami muzycznymi, wszelakimi instrumentami, starszymi stylami i dźwiękami jest muzyczną podróżą tych dwojga ludzi. Album wyposażony w elektro-hause'owo-trance'owe tracki, esencjalny delikatny, piękny vocal i teksty, jest perfekcyjny do słuchania, gdy jesteś gdziekolwiek i cokolwiek robisz, perfekcyjny do zabawy gdy jesteś w klubie. Ciepłe kawałki z wielką dawką emocji. Niektóre z nich są totalna odwrotnością tego określenia ale ciągle energetyzujące.

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post
post Miklosz 2 Poniedziałek, 25 czerwca 2012 (16:41)
post LsX 8 Sobota, 6 marca 2010 (10:42)
post Dobrze Wiesz Kto Ziomush 1 Wtorek, 9 lutego 2010 (18:16)
post Caren 3 Niedziela, 13 września 2009 (20:41)
post Hubert Bisto 1 Piątek, 3 lipca 2009 (09:45)
post Nefti 1 Piątek, 26 czerwca 2009 (13:52)
post Nefti 1 Piątek, 26 czerwca 2009 (13:51)
post DLG 1 Wtorek, 12 sierpnia 2008 (19:00)