WEST DANCE

Założyciel:
MrChapman
MrChapman Miasto:
Bydgoszcz, Warszawa
Zobacz profil
WEST DANCE
Rodzaj muzyki:
Dance
Założenie grupy:
23 czerwca 2008
Ostatnia modyfikacja:
23 czerwca 2008

szukam muzykow i kompozytorow muzyki Dance i POP

...odwaznych, zdolnych, pelnych pomyslow i utalentowanych muzykow profesjonalistow i nie- ... zaakceptuje jesli tylko tego zechca!!!

 • MrChapman

  MrChapman

  Miasto: Bydgoszcz, Warszawa

  Mr Chapman To Wesley Wiśniewski, pochodzący z Bydgoszczy wokalista, który jako młody chłopak śpiewał w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej i był słuchaczem studium wokalnego przy Państwowej Szkole Muzycznej w Bydgoszczy. W roku 1987 związał się z zespołem PAPA DANCE, pisząc teksty na ostatnią, przed wyjazdem zespołu do USA płytę NASZ ZIEMSKI EDEN. Piosenka ZŁY OMEN, jego autorstwa, doczekała się kilku realizacji telewizyjnych m.in. wykorzystano ją w programie DYSKOTEKA PANA JACKA. W latach 90-tych Wesley założył swój zespół SECRET LOVE i nagrał z nim w studio S-1 w Warszawie swój pierwszy materiał muzyczny na płytę długogrającą. Potem wyjechał na emigrację, mieszkał w USA i Wielkiej Brytanii. Jednak zdecydował się na powrót do Polski w roku 2009, by nagrać swoją debiutancką płytę. Na swojej drodze artystycznej spotkał znakomitych producentów muzycznych, Marcina Grzella, Marcina Kindla i Łukasza Drozd. Dwaj ostatni wyprodukowali dla Wesleya, który potem przyjął pseudonim artystyczny MrChapman, przebojową piosenkę RÓŻOWE OKULARY . W roku 2009 , piosenkę tę zagrało kilka komercyjnych polskich stacji radiowych, ale też utwór plasował się przez długi okres czasu w pierwszej dziesiątce listy przebojów WIETRZNEGO RADIA CHICAGO. Medialnie MrChapman pokazał się szerszej publiczności biorąc udział w programie TV Bydgoszcz - CAFFE LATO z piosenkami BEZ CIEBIE i RÓŻOWE OKULARY. Na przełomie września i października 2009 w MGStudio w Bydgoszczy MrChapman zarejestrował materiał muzyczny na kolejnego singla. Do piosenki PRZY TOBIE JA (muz. Marcin Grzella, słowa Anna Sawicka), nakręcony został teledysk, który MrChapman zaprezentował również widzom TV Bydgoszcz. Wiosną 2010 roku MrChapman dokończył nagrywanie swojej debiutanckiej płyty a materiał był realizowany w MAMAMusic w Katowicach i MGStudio w Bydgoszczy. W Listopadzie 2011 roku MrChapman wystapił w programie MUZYCZNA STREFA w iTV z piosenką PRZY TOBIE JA. W Grudniu 2011 roku MrChapman wystąpił w programie ZNANI I LUBIANI w Tv Warszawa. W Styczniu 2012 roku MrChapman wystąpił w ramach WOŚP-u w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. W chwili obecnej , w kilku polskich stacjach radiowych promuje piosenkę ze swojego drugiego singla. Dyskografia : Singiel RÓŻOWE OKULARY ( muz. i sł. Marcin Kindla ) 2009 r. Singiel PRZY TOBIE JA ( muz. Marcin Grzella, sł.Anna Sawicka)2010 r.

 • Powhart

  Powhart

  Miasto: Sanok

  Mam dla was dzisiaj kolejny singel zapowiadający moją EP'kę :D Raise My Energy już jest w sieci :). -------------------------------------------------------- Powhart (czyt. Powart) to początkujący producent muzyczny i wokalista z Sanoka. W wieku sześciu lat zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej w sanoku na akordeon prowadzony przez dyrektora szkoły Andrzeja Smolika. Od najmłodszych lat śpiewał również psalmy w Kościele. Od 16 roku życia zaczął udzielać się w chórach, na początku w chórze działającym przy Sanockim Domu Kultury, nastepnie w chórze kameralnym działającym w Sanockiej Szkole muzycznej, obecnie w chórze akademickim działającym przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Swoją przygodę z produkcją muzyczną rozpoczą w 2005 roku na początku klejąc melodie na prostych programach do tworzenia plików midi i dzwonków polifonicznych. Pierwsze sukcesy zaczęły być widoczne dopiero w roku 2009 za sprawą remixów między innymi Beyonce, Kylie Minogue, Madonny czy La Roux. W tym samym roku także nagrał swoją pierwszą melorecytowaną piosenkę "Feel Me, Contact Me". W roku 2009 wygrał konkurs na Hit krakowskiego sylwestra Wow Night dzięki piosence "I've Made The Sunshine" która została zaprezentowana na rynku w Krakowie podczas koncertu sylwestrowego *. Ten sam utwór zremixowany przez Axela został potem pierwszym oficjalnie wydanym singlem z jego wokalem. Powhart udzielał się wokalnie takim producentom jak South Blast, BrainCreator, Mike&Max czy Waveboy. W 2010 napisał piosenkę "Dance Over Me" do muzyki The Winners, która wydana nakładem wytwórni My Music Records jest puszczana w popularnym polsatowskim programie "Pamiętniki z Wakacji". Powhart swoje muzyczne inspiracje czerpie z różnych wykonawców, wśród których należy wymienić Madonnę, Missy Elliott, Dada Life, Klaas czy Tocadisco. Sam chce tworzyć piosenki, które będzie można w przyszłości w wygodny sposób aranżować, tak by zmienić charakter piosenki pozostawiając jej ducha. Ostatnio także jest silnie inspirowany latami 90tymi w których się wychował. Powhart jest rzadkim przykładem producenta, który nagrywa swój wokal do własnych piosenek. Jest także otwartym gejem,i między innymi do społeczności LGTB chce trafiać ze swoją muzyką. Po więcej informacji, najświeższe wieści oraz darmowe piosenki Powharta odwiedź oficjalny profil na facebooku: http://www.facebook.com/pages/Powhart/183439011685366

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post