WSZYSCY KTÓRZY KOCHAJĄ JAZZ - ZBIERZMY SIĘ !!!

Założyciel:
Sabina Melody Cichy
Sabina Melody Cichy Miasto:
Wrocław
Zobacz profil
WSZYSCY KTÓRZY KOCHAJĄ JAZZ - ZBIERZMY SIĘ !!!
Rodzaj muzyki:
Jazz
Założenie grupy:
15 lutego 2011
Ostatnia modyfikacja:
15 lutego 2011

ZAPRASZAM OSOBY UWIELBIAJĄCE JAZZ

ZAPRASZAM OSOBY UWIELBIAJĄCE JAZZ
BĘDZIEMY SŁUCHAĆ NOWEJ MUZYKI , KOMPONOWAĆ JAK I NAGRYWAĆ - SERDECZNIE ZAPRASZAM ! :)

 • Sabina Melody Cichy

  Sabina Melody Cichy

  Miasto: Wrocław

  Urodziłam się 06.03.1993r. Jestem Modelką , Lubię śpiewać , lubię grać - gram na flecie poprzecznym w Szkole Muzycznej we Wrocławiu i moim dodatkowym instrumentem jest " fortepian " . Śpiewam od najmłodszych lat gdy miałam 2,5 roku - wygrywałam na festiwalach dla najmłodszych . Teraz słychać o mnie już dalej niż w konkursach powiatowych . Nie jeżdżę po festiwalach typu "KONIN" czy "WYGRAJ SUKCES" - na takie konkursy nie opłaca się jezdzić , jak już to lepiej gdzieś do telewizji czy do teatru. A co do imienia "MELODY" moje drugie imię wzięło się od tego iż moja mama myślała że będę kiedyś tak sławna muzycznie jak ona , i proszę bardzo jest jak na zawołanie . :) Grałam w kliku filmach jako statystka i w wielu spektaklach główne jak i podrzędne role , modelowałam do gazet jak i do innych ciekawych podmotów mam wiele osiągnięć na swoim koncie - licząc od 2,5 lat . Śpiewam sama dla siebie , a nie dla nagród - uczy mnie moja mama Małgorzata Cichy , oraz tata Mariusz Cichy , serdecznie pozdrawiam moją siostrę która jest na studiach piosenkarsko-aktorskich Martę Dembowską - Cichy i was drodzy fani jak i widzowie . :D !!!! Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć o mnie pisz na adres sabinacichy@o2.pl lub wejdz na nową stronę internetową która będzie aktywna od 5 kwietnia . www.sabina-cichy.pl Zapraszam !!!!

 • Dorian Mono

  Dorian Mono

  Miasto: Tychy / Mestre / Gdańsk

  Dorian Mono – menedżer, producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, producent wideoklipów. Dyrektor kreatywny Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Występujący wcześniej pod różnymi innymi pseudonimami m.in. Dorian Gray, Ultrasound i Alchemic. Pomysłodawca i założyciel DMS Creative People. Pomysłodawca i autor projektów CyberYach i Muzer. W 2009 roku trafił na portal wydawniczy Megatotal , gdzie w ciągu roku Fani uzbierali środki na wydanie przez niego czterech płyt, co stanowi rekord w sieci internet. Dzięki temu wydane zostało czteropłytowe wydawnictwo „MASKPACK”. W 2011 roku rozpoczął prace nad projektem "Demony próżności". Historia chłopca, który się prostytuuje, matki sprzedającej córkę, bo brakuje jej pieniędzy na alkohol, historia chłopczyka, któremu gdzieś na końcu świata dorośli dali broń i kazali zabijać, i ofiary pedofilii, która staje się katem - to tylko część mrocznych opowieści pełnych grozy, które są treścią muzycznej baśni "Demony próżności" (Demons of the vanity). Głównymi bohaterami tego pełnego surrealistycznych akcentów świata są dzieci. Mroczną formę tego projektu tworzy zarówno mieszanka stylów, jak i ciekawa w swej wymowie różnorodność interpretacyjna, a to wszystko za sprawą: melorecytacji, soulowych wokali, hip hopowego buntu, mocnego rockowego głosu. Większość opowieści oparta jest na autentycznych historiach, które Dorian Mono zebrał podczas rozmów z bohaterami tych opowieści. W trakcie powstawania projektu zebrano ogromną ilość materiału, który jest kopalnią wiedzy o ludzkim dramacie, tym większym, bo dotyczy dzieci. Olga Matylda Wozniak (NuSoulCity), Devin Style, Marek Jackowski (The Goodboys, Maanam), Marek Sośnicki (Tamerlane), Artur Szuba (Inni), Maks Szuba (debiut), Adam Kita (Tourette), Sławek Sumski (Snakegarden), Fishi oraz Gość Specjalny - to grono niesamowicie zdolnych i odważnych wykonawców, którzy postanowili się zmierzyć z tematami zwykle "zamiatanymi pod dywan". W celu wydania tego projektu fani zebrali rekordowe środki finansowe (za pomocą portalu wydawniczego Megatotal). W 2010 roku nadał brzmienie debiutanckiej płycie DEVIN STYLE „Include” oraz stworzył elektroniczną interpretacje utworu „ Rafał” na debiutancki EP krakowskiego zespołu TOURETTE. Aktualna dyskografia fizyczna: Moth - (2010) jako ultrasound Playa – (2010) Hermit – (2010) jako ultrasound Miles' Club - (2011) Maskpack - Moth/Playa/Hermit/Miles' Club (2011) Demony próżności (2013) Aktualna dyskografia cyfrowa: Demons of the vanity (2011) גולם (2012) Witches from Witten part 1 (2012)

 • krzysiekjazzrockmuzyka

  krzysiekjazzrockmuzyka

  Miasto: Łódź

 • ROTUNDA Centrum Kultury

  ROTUNDA Centrum Kultury

  Miasto: Kraków

  ROTUNDA Centrum Kultury ul. Oleandry 1 30-060 Kraków tel. (0-12) 633-35-38 fax (0-12) 633-76-48 http://www.rotunda.pl e-mail: rotunda@rotunda.pl Bez wątpienia Rotunda, to jeden z najlepszych klubów studenckich w Polsce, chociaż paradoksalnie wcale nie trzeba być studentem, żeby się tu dostać. Największym plusem jest kalendarz wypełniony niebanalnymi imprezami kulturalnymi i koncertami. Samo Centrum Kultury ROTUNDA to zresztą miejsce powszechnie znane w polskim środowisku artystycznym. W swojej 35-letniej działalności stało się prawdziwym sercem akademickiej kultury. Przy klubie działało wiele uznanych dziś zespołów, jak chociażby: OLD METROPOLITAN BAND, czy MAANAM. W festiwalach odbywających się w ROTUNDZIE debiutowała czołówka współczesnej polskiej sceny, m. in.: MARYLA RODOWICZ, MAREK GRECHUTA, TOMASZ STAŃKO, LESZEK MOŻDŻER, JACEK KACZMARSKI, GRZEGORZ TURNAU, RENATA PRZEMYK, Zespół BRATHANKI, czy jazzmani: KRZYSZTOF ŚCIERAŃSKI, zespół WALK AWAY, zespół NEW PRESENTATION i wielu innych.A do dziś z powodzeniem rozwijają ją choćby: HEY, Kasia Kowalska, Myslovitz, Pidżama Porno, IRA, T. Love, Oddział Zamknięty, Raz Dwa Trzy, Voo Voo czy Michał Bajor. Obecnie w działalności Rotundy wyróżnia się cykliczne imprezy programowe, np.: Cykl TAŃCZĄC PRZEZ EPOKI, ROCKOTEKA, koncerty, premiery i przeglądy filmowe, bitwy kabaretowe itp. oraz coroczne festiwale Największe i najbardziej znane z festiwali to: - Międzynarodowy Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych JAZZ JUNIORS - Międzynarodowy Festiwal Teatralny KRAKOWSKIE REMINISCENCJE TEATRALNE - Międzynarodowy Festiwal Filmowy ETIUDA&ANIMA - Ogólnopolski Przegląd Kabaretów PAKA - Przegląd Kapel Studenckich- PKS - Classic Film Festival organizowany przez Dyskusyjny Klub Filmowy - współorganizacja SHANTIES Bilety na imprezy w Rotundzie można nabyć w kasie biletowej od poniedziałku do piątku w godzinach: - 10:00-13:00 - 16:00-19:00 oraz na godzinę przed każdą imprezą.

 • ania snochowska

  ania snochowska

  Miasto: Barczewo

  Ruszyła druga edycja Łowiska Radia Olsztyn. Anna Snochowska laureatką września! Norbi i Mariusz Trzmiel wyławiają talenty! Jestem laureatka września, zapraszam na stronę radia: http://ro.com.pl/ruszyla-druga-edycja-lowiska-radia-olsztyn-anna-snochowska-laureatka-wrzesnia/01157842 Zdjęcie z Norbim w moim mieszkaniu:) ------------------------------------------------------------------------------------ Autorka tekstów piosenek, kinomanka, kompletny świr muzyczny, lubi przed snem poczytać poezję i dobrą książkę... Nie może żyć bez rodziny, przyjaciół, kawy.... Czasem bywa zwariowana i szalona, a czasem popada w zadumę i odpływa w świat marzeń... A po za tym uwielbia Meryl Streep, Doris Day, Julie Andrews, Małgorzatę Walewską, Grażynę Brodzińską i Plácido Domingo. Zbigniewa Wodeckiego, Jazz, rock,, piosenka francuska, opera, poezja śpiewana, gotyk to moje klimaty muzyczne. A tak w ogóle jest tu paru znajomych piszących, komponujących i śpiewających... Monika Załoga, Marcin Urban i zespół Czekolada, Aga Bidas, Karolina Wołyńska to bardzo utalentowani ludzie:) --------------------------------------------------------------------------------------- W pisaniu tekstów piosenek niedościgniony wzór Agnieszka Osiecka. ------------------------------------------------------- "Muzyka jest osobistym doświadczeniem, Twoją własną myślą i mądrością. Jeśli tym nie żyjesz - nie wydobędziesz muzyki z instrumentu. Uczą Cię, że w muzyce są pewne granice, ale przecież żadna sztuka nie jest ograniczona." Charlie Parker ------------------------------------------------------------------------------------ Ps: mój e-mail: anialek123@poczta.onet.pl Mój kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC-Rr-_P_96EmUZEbSJHOlQQ Strona Moniki Załogi: http://monika-zaloga.muzzo.pl/ ZAPRASZAM SERDECZNIE:) ------------------------------------------------------- POZDRAWIAM WSZYSTKICH POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH:)

 • Tomasz Wojtan

  Tomasz Wojtan

  Miasto: Wieruszów

  Mam 16 lat, bardzo lubię śpiewać i od niedawna grać na gitarze ;p Śpiewam prawie od 4 lat. Najlepiej czuję się w piosenkach jazzowych, czasem rockowych :-) Moimi ulubionymi zespołami są: Red Hot Chili Peppers, Nirvana i Queen, natomiast jeżeli chodzi o artystów, na których staram się wzorować to są nimi: Michael Buble, Josh Groban oraz Kuba Badach:) Miłego słuchania :)

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post
post krzysiekjazzrockmuzyka 1 Sobota, 12 marca 2011 (11:27)
post Sabina Melody Cichy 2 Wtorek, 15 lutego 2011 (23:41)