zespoły startujące w Remont Fest 2010

Założyciel:
Remont Fest 2010
Remont Fest 2010 Miasto:
Warszawa 24 października 2010
Zobacz profil
zespoły startujące w Remont Fest 2010
Rodzaj muzyki:
Rock
Założenie grupy:
9 października 2010
Ostatnia modyfikacja:
9 października 2010

zespoły które się zgłosiły do przeglądu Remont Fest 2010

Jury spośród 207 zespołów musiało wybrać 10.
poniżej spis zgkloszonych zespołów.

zespół adres muzzo

911 http://911.muzzo.pl/

_ _ Here Comes The Pain http://herecomesthepain.muzzo.pl/

_ AnimAte _ http://animate.muzzo.pl/

_ -Evolution- _ http://evolution.muzzo.pl/

__UnderGround Fly__ http://underground-fly.muzzo.pl/

_SEVEN NATION ARMY_ http://seven-nation-army.muzzo.pl/

06 RANO http://6rano.muzzo.pl/

2LATE http://2late.muzzo.pl/

4Innocents http://4innocents.muzzo.pl/

69art http://69art.muzzo.pl/

8BALL http://8ball.muzzo.pl/

A4pl http://a4pl.muzzo.pl/

ABSYNTH http://absynth.muzzo.pl/

AGE http://age.muzzo.pl/

Alchemia Blues Rock Jam Band http://alchemia.muzzo.pl/

Alone http://alone.muzzo.pl/

altercore http://altercore.muzzo.pl/

ALTRACINO BAND http://altracino-band.muzzo.pl/

amaku http://amo.muzzo.pl/

aMMetania http://ammetania.muzzo.pl/

Andrelauer http://andrelauer.muzzo.pl/

Aneke http://aneke.muzzo.pl/

Ania Larysz Laro http://anialaryszlaro.muzzo.pl/

ANVILTONES http://anviltones.muzzo.pl/

Archangelica http://archangelica.muzzo.pl/

Architecture of Lie http://architectureoflie.muzzo.pl/

arytmia http://arytmia.muzzo.pl/

Aselon http://aselon.muzzo.pl/

axis mundi http://axis-mundi.muzzo.pl/

BANAU http://banau.muzzo.pl/

basic desire http://basicdesire.muzzo.pl/

Blank Space http://blank-space.muzzo.pl/

BlindMind http://blindmind.muzzo.pl/

Bongo Jerusalem http://bongo-jerusalem.muzzo.pl/

borderline http://borderline.muzzo.pl/

BrytFunky http://brytfunky.muzzo.pl/

Buczu http://buczu.muzzo.pl/

CarPets http://www.carpets.muzzo.pl/

chilitoy http://chilitoy.muzzo.pl/

Clitoris http://clitoris.muzzo.pl/

cropla http://cropla.muzzo.pl/

Crowne http://crowne.muzzo.pl/

Czerwieńsza Strona Jabłka http://czerwiensza-strona-jablka.muzzo.pl/

dash http://dash.muzzo.pl/

De Kress http://de-kress.muzzo.pl/

Deep Blue http://deep-blue.muzzo.pl/

Delbirt http://delbirt.muzzo.pl/

Dream Project http://dream-project.muzzo.pl/

drivemeinsane http://drivemeinsane.muzzo.pl/

drunk-n-rolled http://drunk-n-rolled.muzzo.pl/

DUCH http://duch.muzzo.pl/

Dwa Złote http://dwa-z-ote.muzzo.pl/

Dwudziestu Siedmiu Bezimiennych http://dwudziestu-siedmiu-bezimiennych.muzzo.pl/

DŻENTELMENELS http://dzentelmenels.muzzo.pl/

eL-4 http://el-4.muzzo.pl/

Eluktrick http://eluktrick.muzzo.pl/

Epsease http://epsease.muzzo.pl/

ETEKSOR http://eteksor.muzzo.pl/

Evil Music Dealers http://evilmusicdealers.muzzo.pl/

ExperiencE http://experience.muzzo.pl/

exsagor http://exsagor.muzzo.pl/

Fat Belly Family http://fat-belly-family.muzzo.pl/

FATCLICKS http://fatclicks.muzzo.pl/

Feria http://feria.muzzo.pl/

FireFlower http://fireflower.muzzo.pl/

Fonoterapia http://fonoterapia.muzzo.pl/

Fractal http://fractal.muzzo.pl

FRAKCJA http://frakcja.muzzo.pl/

Franz Josef http://franz-josef.muzzo.pl/

From Afar http://from-afar.muzzo.pl/

ftosay http://ftosay.muzzo.pl/

Fun Fire http://fun-fire.muzzo.pl/

Funktor http://funktor.muzzo.pl/

Funreality http://funreality.muzzo.pl/

Gif Noise http://gif-noise.muzzo.pl/

Gods Gotta Boyfriend http://gods-gotta-boyfriend.muzzo.pl/

Gruby Kot http://grubykot.muzzo.pl/

Grupa Projekt http://grupa-projekt.muzzo.pl/

Guitar Force http://guitar-force.muzzo.pl/

Gutshot http://gutshot.muzzo.pl/

HALF LIGHT http://half-light.muzzo.pl/

Hania Stefaniak http://hania-stefaniak.muzzo.pl/

happyness http://happyness.muzzo.pl/

HELL ROSE http://hell-rose.muzzo.pl/

Herd Rushing Radiators http://herd-rushing-radiators.muzzo.pl/

HIDDEN SCARS http://hiddenscars.muzzo.pl/

Holy Smoke http://holy-smoke.muzzo.pl/

humanfarm http://humanfarm.muzzo.pl/

Humanick http://humanick.muzzo.pl/

HVA LA http://hvala.muzzo.pl/

i inni http://i-inni.muzzo.pl/

icaros http://icaros.muzzo.pl/

imBeer http://imbeer.muzzo.pl/

Imbris http://imbris.muzzo.pl/

Impala http://impala.muzzo.pl/

Improvia http://improvia.muzzo.pl/

INSEKT http://insektmusic.muzzo.pl/

inside again http://insideagain.muzzo.pl/

Italian Scooters http://italian-scooters.muzzo.pl/

JAAD http://jaad.muzzo.pl/

Jabberwocky http://jabberwocky.muzzo.pl/

jack input http://jack-input.muzzo.pl/

Jarry Mane http://jarry-mane.muzzo.pl/

jola tubielewicz http://yola-t.muzzo.pl/

Jupa http://jupa.muzzo.pl/

Kaduceus http://kaduceus.muzzo.pl/

Kardamon http://kardamon.muzzo.pl/

KNoW http://know.muzzo.pl/

Kundle http://kundle.muzzo.pl/

Lady Perfect http://lady-perfect.muzzo.pl/

Last Will http://last-will.muzzo.pl/

Laura Palmer http://laura-palmer.muzzo.pl/

LAZY http://lazy.muzzo.pl/

Lee Monday http://lee-monday.muzzo.pl/

lemoncity http://lemoncity.muzzo.pl/

LEMUR band http://lemurband.muzzo.pl/

Mairess http://mairess.muzzo.pl/

maniarysia http://maniarysia.muzzo.pl/

materia http://materia.muzzo.pl/

Mean Machine http://meanmachine.muzzo.pl/

MeM http://mem.muzzo.pl/

microtown http://microtown.muzzo.pl/

Middle Existence http://middle-existence.muzzo.pl/

Mirrordead http://mirrordead.muzzo.pl/

Moron http://moron.muzzo.pl/

MORTE http://morte.muzzo.pl/

MOYRAH http://moyrah.muzzo.pl/

NagY http://nagy.muzzo.pl/

Neith http://neith.muzzo.pl/

niceness http://niceness.muzzo.pl/

no smoki http://nosmoki.muzzo.pl/

NON SOLID http://nonsolid.muzzo.pl/

Nowy Element http://nowyelement.muzzo.pl/

off KulturA http://offkultura.muzzo.pl/

OFF THE CUFF http://offthecuff.muzzo.pl/

OJCOWIE http://ojcowie.muzzo.pl/

Option Hoax http://optionhoax.muzzo.pl/

Outside http://outside666.muzzo.pl/

OverSight http://oversight.muzzo.pl/

Pan Trup http://pantrup.muzzo.pl/

Panda Horizon http://panda-horizon.muzzo.pl/

Panta Koina http://pantakoina.muzzo.pl/

PANTEON http://panteon.muzzo.pl/

Paper Lies http://paperlies.muzzo.pl/

parande http://parande.muzzo.pl/

Patryk Kozak http://patrykkozi76.muzzo.pl/

PGR http://pgr.muzzo.pl/

Pigs Like Pigeons http://pigs-like-pigeons.muzzo.pl/

piorama http://piorama.muzzo.pl/

PodobaMiSie http://podobamisie.muzzo.pl/

PoisonWords http://poisonwords.muzzo.pl/

Popkultura http://popkultura.muzzo.pl/

Positive For Progress http://positive-for-progress.muzzo.pl/

Post Scriptum http://post-scriptum.muzzo.pl/

Powiem Ci W Poniedziałek http://pcwp.muzzo.pl/

Prosto z Chile http://prosto-z-chile.muzzo.pl/

Radikal Kolor http://radikal-kolor.muzzo.pl/

RaptureFeast http://rapturefeast.muzzo.pl/

Ratels http://ratels.muzzo.pl/

Requiem http://requiem.muzzo.pl/

Sekator http://sekator.muzzo.pl/

Sekta Denta http://sekta-denta.muzzo.pl/

Sensitive http://sensitive.muzzo.pl/

SEPSIS http://sepsis.muzzo.pl/

Servants Of Silence http://servants-of-silence.muzzo.pl/

setareth http://setareth.muzzo.pl/

SETH http://seth.muzzo.pl/

ShiroRooM http://shiroroom.muzzo.pl/

SITELIGHT http://sitelight.muzzo.pl/

skuadani http://skuadani.muzzo.pl/

Sleepless http://sleepless.muzzo.pl/

Soundrise http://soundriseproject.muzzo.pl/

Spider http://spider.muzzo.pl/

Splendor http://splendor.muzzo.pl/

Strefa Ciszy http://strefa-ciszy.muzzo.pl/

Terapia http://terapia.muzzo.pl/

The Chalturnicos http://the-chalturnicos.muzzo.pl/

The Daydream http://the-daydream.muzzo.pl/

The Evergreen http://the-evergreen.muzzo.pl/

The Freshmaker http://the-freshmaker.muzzo.pl/

THE GUARDIAN http://guardian-angel.muzzo.pl/

THE POSIT http://the-posit.muzzo.pl/

The Sound Code http://the-sound-code.muzzo.pl/

The WIFEBEATERZ http://the-wifebeaterz.muzzo.pl/

TheCrows http://thecrows.muzzo.pl/

theGHOST http://theghost.muzzo.pl/

TheLastRide http://thelastride.muzzo.pl/

TheNatural http://thenatural.muzzo.pl/

ThePresja http://thepresja.muzzo.pl/

TK09 http://tk09.muzzo.pl/

Tomasz Korpanty http://korpanty.muzzo.pl/

Tora Tora Tora http://tora-tora-tora.muzzo.pl/

TRANSPORTER http://transporter.muzzo.pl/

Tu-Hola http://tuhola.muzzo.pl/

Uneasy http://uneasypoland.muzzo.pl/

Unlumination http://unlumination.muzzo.pl/

VAHANARA http://vahanara.muzzo.pl/

Vecordia http://vecordia.muzzo.pl/

VirusEgo http://virusego.muzzo.pl/

Walkiria http://walkiria.muzzo.pl/

Whiterose http://whiterose.muzzo.pl/

Workplace http://workplace.muzzo.pl/

Yoga Terror http://yogaterror.muzzo.pl/

Youma http://youma.muzzo.pl/

Zazuu http://zazuu.muzzo.pl/

ZGON http://zgon.muzzo.pl/

Zielone Ludki http://zielone-ludki.muzzo.pl/

  • Remont Fest 2010

    Remont Fest 2010

    Miasto: Warszawa 24 października 2010

    Zapraszamy do zgłaszania się do przeglądu zespołów rockowych remont fest 2011 szczegóły na stronie http://barej-organizuje-caly-rock.muzzo.pl/ http://scena.muzzo.pl/ polecam !!! http://tvpw.pl/videos/360/Remont_Fest_2010 W październiku, w warszawskim klubie Remont miała miejsce druga już edycja Remont Fest. Finałowa dziesiątka, została wybrana spośród ponad dwustu zgłoszonych zespołów. Jury wybrało najlepszych i najciekawszych artystów. Ekipa TVPW była na miejscu. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy relację z tego wydarzenia, w tym rozmowy z wykonawcami, jurorami i organizatorami. Foto Kurier pisze o Remont fest 2010 http://www.foto-kurier.pl/wydania/52,2402,art,remont-fest-2010.html Zapraszam do wzięcia udziału w przeglądzie zespołów rockowych perła fest 2010 WWW.klubperla.pl Gramy w niedziele po 2,3 zespoły Jeśli chcecie zagrać zapraszam do kontaktu 501126936 mbarej@orange.pl Maciej barej zbieram zapisy na styczeń i luty 2011 w każdą niedziele Czekam na wasze zgłoszenie Do usłyszenia KONKURS FOTO REMONT FEST 2010 - rozwiązany Redakcja Magazynu Foto Kurier ogłasza co następuje: Po dokładnym przejrzeniu zgłoszonych prac Redakcja postanowiła przyznać jedną główną nagrodę i jedno wyróżnienie w kategorii debiutanci. Główna nagroda dla: Michał Marzec - marcepaNN http://marcepann.muzzo.pl/ Publikacja zdjęć w grudniowym magazynie Foto-Kurier (półtorej strony) Roczna prenumerata magazynu Foto-Kurier Wyróżnienie dla: Patricia Smoleń – patriciasmolen http://patriciasmolen.muzzo.pl/ Publikacja zdjęć w grudniowym magazynie Foto-Kurier (pół strony) Kwartalna prenumerata magazynu Foto-Kurier Wszystkim Fotografom bardzo dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku. Szerokich..... kadrów ! Maciej Barej Organizator Remont Fest 2010 http://muzzo.pl/ Wszystkich zainteresowanych zdjęciami z Remont Fest 2010 zapraszamy do kontaktu z fotografami poprzez ich profile na www.muzzo.pl · patriciasmolen · marysiaa · grroch · Igor Winiarczyk · marcepaNN · Sylwekwawa · nieludzki · hayat --------------------------------------------------------------------------- ... i po Festiwalu podaję oficjalne wyniki przeglądu zespołów Remont Fest 2010 I miejsce TERAPIA II miejsce Jabberwocky wyróżnienie Lee Monday wyróżnienie dla perkusisty Przemek Osiewicz - TERAPIA wyróżnienie dla basisty Rafał Welenc - 2LATE nagroda publiczności Vecordia Gratuluje !!! i dziękuję wszystkim przybyłym zespołom. Mcaiej Barej organizator -------------------------------------------------------------------- FOTO Szukamy fotoreportera w konkursie na fotoreportaż z przeglądu Remont Fest 2010 ZOSTAŃ NASZYM FOTOGRAFEM szczegóły na http://muzzo.pl/grupa/konkurs-na-fotoreportaz-z-remont-festu-2010-regulamin,9918 konkurs pod patronatem magazynu Foto-Kurier www.foto-kurier.pl wybierz z Muzzo Grupy po prawej logo Foto Kurier Aby wziąć udział w Konkursie należy: a. Zarejestrować konto użytkownika w serwisie www.muzzo.pl jako fan, b. Przesłać maila z imieniem i nazwiskiem, telefonem kontaktowym oraz modelem używanego aparatu na adres mbarej@orange.pl. c. Zapoznać się z regulaminem Konkursu dostępnym na stronie internetowej: http://muzzo.pl/grupa/konkurs-na-fotoreportaz-z-remont-festu-2010-regulamin,9918 d. Dokonać zgłoszenia uczestnictwa do godziny 11:59:59 dnia 24 października 2010 w Konkursie na stronie http://remont-fest-2010.muzzo.pl/ poprzez wprowadzanie jako komentarza tekstu o treści : "Zgłaszam się do konkursu "Foto REMONT FEST 2010" i oświadczam, że zapoznałem się z jego regulaminem i go akceptuję." ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Patroni Honorowi Honorowy Patronat Burmistrza Dzielnicy Śródmieście Honorowy Patronat Browar Rock Festival Sponsorzy Sklep Rock’n’Roll EARTH WORM RECORDS Pizzeria Da Grasso Warszawskie Centrum Kulturalno Rozrywkowe Klub Perła Patroni Muzzo.pl Radioaktywne.pl TVPW Lowimytalenty.pl Radio Centrum Lublin Gitarzysta Perkusista Imprezuj.org Band.pl Independent.pl RockShemir.pl SobotniaNoc.pl GLM Foto-Kurier ---------------------------------------------------------------------------- --------------------- ZGŁOŚ SIĘ NA REMONT FEST 2010, ZAGRAJ NA FESTIWALU I ZGARNIJ NAGRODY!!! --------------------- Remont Fest 2010 to już druga edycja imprezy mającej na celu promowanie i aktywizowanie środowiska rockowego w Polsce. Sukces pierwszej edycji skłonił organizatorów do nie spoczywania na laurach i kontynuowania tej szlachetnej misji promowania szeroko pojętej muzyki rockowej. W tym roku dzięki współpracy Remont Fest 2010 z serwisem Muzzo.pl dajemy Ci szanse wzięcia udziału w konkursie, w którym stawką są: występ i możliwość zaprezentowania swojej twórczości przed warszawską publicznością i powalczenie o cenne nagrody: sprzęt muzyczny, medialną promocję i wsparcie patronów festiwalu. OTO CO POWINIENIEŚ ZROBIĆ: - założyć profil w serwisie Muzzo.pl - wrzucić na niego utwory audio i / lub wideo, zamieścić krótką biografię, skład i foto - na oficjalnym profilu Remont Fest 2010 w Muzzo.pl wstawić komentarz, wpisując w nim formułkę: „Zgłaszam się do konkursu REMONT FEST 2010 i oświadczam, że znam i akceptuję jego regulamin”. Zgłoszenia przyjmujemy do północy, 27 września 2010. Do 4 października jury konkursu – w składzie: Aleksandra Prejs (radioaktywne.pl), Sławomir Puchała (polski muzyk, perkusista), Piotr Radecki (Polska The Times, Naj, Gala), Piotr Szmidt (TenTypMes, raper, producent muzyczny, DJ), Tomek Wojciechowski (Radio Hobby) i Grzegorz Zembrowski ( Radiowa Trójka) wyłoni 9 uczestników II etapu konkursu. Dziesiątym zostania lauret "dzikiej karty" przyznanej przez Organizatora. Cała 10-tka wystąpi podczas przeglądu, który odbędzie się 24.10.2010r. w legendarnym klubie Remont przy ul. Waryńskiego 12 w Warszawie, w którym grały takie zespoły jak: Kobranocka, Kult, Wilki czy Jacek Kaczmarski. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Festiwal Remont Fest 2010 ma charakter przeglądu, co daje możliwość wyłonienia drogą konkursową najlepszych i najciekawszych artystów. W zeszłym roku laureatem przeglądu został litewski zespół Colour of Boubles. Nad wynikami konkursu czuwa profesjonalne jury, w którego skład wchodzą muzycy współpracujący z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej oraz dziennikarze muzyczni. Pomysł przeglądu narodził się podczas Browar Rock Festival - dwudniowej imprezy, która odbiła się szerokim echem w środowisku muzycznym. NIE MOŻE CIĘ NA NIEJ ZABRAKNĄĆ!!! ------------------------------------------------------- Miło mi donieść, że II edycja Festiwalu pod nazwą "Remont Fest", który odbędzie się 24 października 2010 w klubie Remont przy ul. Waryńskiego 12 w Warszawie, została objęta honorowym patronatem przez Burmistrza Dzielnicy Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy Pana Wojciecha Bartelskiego. Dziękujemy !!! -------------------------------------------------------------------------------------------------------- minęła północ 27.10.2010 zatem zamknęliśmy przyjmowanie zgłoszeń. lista zgłoszonych zespołów w kolejności alfabetycznej dostępna jest na stronie http://muzzo.pl/grupa/zespoly-startujace-w-remont-fest-2010,9916 lub kliknij zespoły w moich muzzo grupach z prawej. Proszę sprawdzić czy jesteście na liście i ewentualnie zgłosić brak. czekamy do 4 października na wynik obrad Jury, w składzie: Aleksandra Prejs (radioaktywne.pl), Sławomir Puchała (polski muzyk, perkusista), Piotr Radecki (Polska The Times, Naj, Gala), Piotr Szmidt (TenTypMes, raper, producent muzyczny, DJ), Tomek Wojciechowski (Radio Hobby), Grzegorz Zembrowski ( Radiowa Trójka) Trochę mają do roboty. trzymam kciuki i pozdrawiam Maciej Barej 501126936 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Proszę wszystkie powyższe zespoły o przesłanie danych kontaktowych osoby reprezentującej Was imie, nazwisko i telefon na adres mbarej@orange.pl większość z was nie umieszcza takich danych na swoich profilach pozdrawiam Maciej Barej ---------------------------------------------------------------------- Zespoły nakarmi pizzeria Da Grasso w poniższym lokalu możesz dostać lub zamówić pizzę taniej lub gratis szczegóły promocji w radiaktywnym na www.radioaktywne.pl w poniedziałki w godzinach 20 do 22 koniecznie słuchaj audycji Tomka Kubika. Warszawa Mokotów - Stary Mokotów Al. Niepodległości 121/123 tel.: 22 848 11 44 http://www.dagrasso.pl/franczyza/warszawa_stary_mokotow/index.php Warszawa Powiśle Solec 81b tel.: 22 321 37 38 http://www.dagrasso.pl/franczyza/warszawa_powisle/index.php ---------------------------------------------------------------------------------------- Witam Jury po chwili zastanowienia postanowiło co następuje: W finale zaprezentuje się poniższa dziesiątka Ułożona w kolejności alfabetycznej zespół adres muzzo miasto 2LATE http://2late.muzzo.pl/ Warszawa AGE http://age.muzzo.pl/ ŁÓDŹ Funreality http://funreality.muzzo.pl/ Lublin Gods Gotta Boyfriend http://gods-gotta-boyfriend.muzzo.pl/ Tarnowskie Góry Jabberwocky http://jabberwocky.muzzo.pl/ Augustów Lee Monday http://lee-monday.muzzo.pl/ Żywiec Pan Trup http://pantrup.muzzo.pl/ Stalowa Wola PodobaMiSie http://podobamisie.muzzo.pl/ Siedlce Terapia http://terapia.muzzo.pl/ Bielsko-Biała Vecordia http://vecordia.muzzo.pl/ Warszawa poza konkursem wystąpi __UnderGround Fly__ http://underground-fly.muzzo.pl/ Poznań jako gość specjalny wystąpi Colours of Bubbles http://coloursofbubbles.muzzo.pl/ Šiauliai / Szawle, Litwa ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 24 października 2010 (niedziela), godz. 13.00–rano.00 Klub Studencki Remont ul. Waryńskiego 12 Warszawa Program Dnia 12.45-13.00 Rozpoczęcie Festiwalu: powitanie i podziękowanie sponsorom, prezentacja Jury i Zespołów. 13.00–13.30 Gods Gotta Boyfriend 13.30–14.00 AGE 14.00–14.30 Funreality 14.30–15.00 2LATE 15.00–15.30 Jabberwocky 15.30-17.00 __UnderGround Fly__ - w trakcie przerwy obiadowej dla Jury 17.00–17.30 Lee Monday 17.30–18.00 PodobaMiSie 18.00-18.30 Pan Trup 18.30-19.00 Terapia 19.00-19.30 Vecordia koniec przesłuchań konkursowych 19.30–20.30 koncert zespołu Colours Of Bubbles – finalista remontfest 2009, odwołany zagra Black & WHITE- obrady jury. 20.30-21.00 ogłoszenie wyników, wręczenie nagród zakończenie części oficjalnej festiwalu 21.00–22.00 finał - koncert laureata konkursu koniec części oficjalnej 22.00-do rana after party dodatkowe atrakcje: 12.00-22.00 konkurs na fotoreportaż z przeglądu zespołów rockowych 13.00-19.30 głosowanie publiczności na zespół konkursowy, ankieta wręczana przy wejściu. http://www.remont-fest-2010.muzzo.pl/ http://www.myspace.com/remontfest http://www.facebook.com/pages/Remont-Fest-2010/135771736468196

Tytuł wątku Autor wątku Liczba postów Ostatni post