Witaj w serwisie Muzzo.pl

Serwis Muzzo.pl to miejsce w polskiej Sieci, gdzie mogą zaprezentować się twórcy muzyki - i to zarówno profesjonaliści, jak i artyści stawiający dopiero pierwsze kroki w show-biznesie. Swoje miejsce znajdą tutaj także fani. Naszą ambicją jest bycie atrakcyjnym zarówno dla tych, którzy muzykę traktują jako rozrywkę, jak i tych, którzy szukaj w niej czegoś więcej. A wszystkim początkującym artystą umożliwienie dotarcia do szerokiego grona odbiorców.

W MUZZO.PL każdy z Was otrzymuje możliwość założenia jednego z dwóch profili – czyli: artysty bądź fana. W każdym z nich możecie umieszczać własne materiały audio, wideo, zdjęcia. A dzięki zastosowaniu modelu obywatelskiego, także newsy, komentarze i wszelkiego typu informacje związane z branżą. Ten serwis tworzycie Wy!
Ponadto, dzięki obecności w MUZZO.PL zyskujecie szansę na promocje w portalu INTERIA.PL w postaci: patronów medialnych, newsów w serwisie muzyka.interia.pl, wywiadów i koncertów w telewizji INTERIA.TV oraz otrzymujecie możliwość prezentacji swojej twórczości na antenie stacji radiowej RMF Muzzo.

Jeżeli jeszcze nie macie swojego profilu - nie zwlekajcie dłużej. Przyłączcie się do nas. Podzielcie się swoją muzyką z innymi, a my zadbamy, by zaistniała ona w Sieci!

Patronaty

Masz dobry materiał muzyczny? Planujesz go wydać? Pomożemy Ci go wypromować!
Niezależnie od rodzaju wykonywanej muzyki, ilości nagranego materiału, niezależnie od tego jak dużo masz fanów i kto zostaje Twoim wydawcą. Zgłoś się do nas po patronat medialny. Twoja muzyka ma szansę na promocje w największych ogólnopolskich serwisach!


Polecamy: