AJMI

AJMI
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Bartoszyce / Gdańsk.
Utworów:
1
Oglądany:
57348 razy
iDesk:
http://www.youtube.com/user/AjmiU2b
Założenie konta:
19 czerwca 2010
Ostatnia aktualizacja:
2 stycznia 2013
http://www.facebook.com/ajmi.official

W polskim podziemiu zaczęłam działać w czerwcu 2009 roku. Mój pierwszy kawałek powstał z powodów okolicznościowych i to był dla mnie moment przełomowy. Po wielu słowach oparcia postanowiłam iść dalej. Kolejne teksty znalazły swoje miejsce na bitach i tak moja przygoda z rapem zaczęła się na dobre. Dzięki tej muzyce mogę pokazać siebie i to jaka jestem. Pisząc, staram się wyrazić jak najwięcej, moje uczucia, myśli i poglądy na przeróżne sytuacje, zaczynając od szczęścia i uczuć, a kończąc na problemach, które mogą dotknąć każdego z nas. Mam za sobą współpracę z polskim podziemiem, co pomogło mi bardziej zaistnieć w rapie, który stał się na dobre częścią mojego życia.

Jak dotąd kobiety nie mogły znaleźć swojego miejsca w polskim rapie. Nabierając doświadczenia i robiąc postępy, chcę udowodnić, że My też mamy wiele do powiedzenia na tej scenie.

Dziękuję wszystkim którzy trzymają za mnie kciuki, to właśnie dzięki temu moje marzenia mogą się urzeczywistnić, to dla was niosę prawdę i staram się w pełni do was docierać.
Pamiętajcie - niemożliwe - zawsze może stać się możliwe!
Szacunczek!
5!

---------

Zapraszam na:


http://www.youtube.com/user/AjmiU2b
(gdzie znajdziecie więcej moich tracków)

Grupy