Sergiusz Winogrodzki

Sergiusz Winogrodzki
Miasto:
Jelenia Góra
Utworów:
35
Oglądany:
2789 razy
Założenie konta:
19 stycznia 2013
Ostatnia aktualizacja:
17 czerwca 2013
Muzyka tworzona przy użyciu laptopa i darmowych instrumentów VSTi (lub w wersji demo + sample). Można? Można! Zapraszam do sprawdzenia i oceniania! Dzięki!

Jestem z Jeleniej Góry, studiuję chemię teoretyczną na UJ, poza tym interesuję się wieloma rzeczami, w tym właśnie muzyką. Tworzę ją od dziecka, nie ograniczam się do jednego gatunku. Pewne informacje można znaleźć również na pozostałych stronach. Jeśli komuś spodoba się to, co tu umieściłem, zapraszam do googlowania mojego nazwiska. Więcej muzyki można znaleźć na SoundClick, MegaTotal, Hip-Hop.pl, SoundCloud, Wrzuta.pl i wielu innych stronach. Komputery były zmieniane wiele razy, wiele dysków niestety przepadło, ale mimo to sporo utworów się zachowało.

Jeśli idzie o moje inspiracje muzyczne... Ciężko będzie, ale wymienię choć garstkę. Są nimi serie Nova Tunes, Pinacolada, RATM, Rammstein, Lenka, Dido, Sarah McLachlan, Skrillex, Noisia, Spor, Grammatik, Bass Nectar, Deathstars, Rob Zombie, Stare Miasto, Fenomen, Donguralesko, Jeff Mills, Josh Wink, Showtek, Chase&Status, Foreign Beggars, NDK, DJ Khaled, DJ Netik, Red Hot Chili Peppers, Bushido, Rah, Photek... itd. itd. A jako, że nie mam głowy do nazwisk mogę tu po prostu wstawić prawie każdy zasłyszany gatunek. No... poza disco-polo. A co cenię najbardziej w życiu to spracery, widoki, zapachy różnych miejsc i pór. Oczywiście u boku mojej Agusi :).

P.S. MAM GDZIEŚ ZAiKS, może mnie w rzyć cmoknąć - jak komuś się podoba, co robię, proszę to spokojnie kopiować, puszczać gdzie się chce i jak się chce, w celach zarobkowych bądź nie. Wychodzę z założenia, że jak ktoś się będzie chciał odwdzięczyć, to się odwdzięczy i zapłaci tyle, ile uważa za stosowne i na ile go stać. Poza tym kopiowanie to nie kradzież. Pozdrawiam serdecznie (za wyjątkiem bogatych złodziei i baranów bez wykształcenia z ZAiKSu).

Grupy